Ajax-directieleden Alex Kroes en Marijn Beuker zijn vorige week rondom de topper tussen PSV en Ajax fysiek belaagd. Dat schrijft De Telegraaf maandagmiddag. De krant schrijft dat Kroes en Beuker vorige week werden lastiggevallen in het Philips Stadion in Eindhoven.
Technisch directeur Kroes en directeur voetbal Beuker zouden in het trappenhuis fysiek belaagd zijn door twee supporters van PSV. 'Volgens bronnen is Kroes pootje gehaakt en heeft Beuker een beuk op het lichaam gekregen', zo wordt geschreven.
De Telegraaf schrijft dat PSV direct actie heeft ondernomen richting de twee mannen die de Ajax-directieleden hebben belaagd. 'De seizoenkaarten van het tweetal zijn geblokkeerd en beide mannen zijn voorgedragen voor een landelijk stadionverbod. Er zijn videobeelden veiliggesteld van het incident', schrijft de krant.
Tekst gaat verder onder de foto.
Reacties PSV en Ajax
PSV heeft bij monde van de veiligheidscoördinator zijn excuses aangeboden aan de directie van Ajax. In een verklaring laat PSV weten het incident zeer te betreuren. 'Dit past helemaal niet bij onze club. Wij veroordelen dit gedrag ten zeerste en hebben daarom ook direct actie ondernomen richting dit tweetal.'
'Als club hebben wij gastvrijheid hoog in het vaandel staan en wij vinden het heel belangrijk dat onze tegenstanders op een goede manier worden ontvangen. Daarom hebben we ook direct onze excuses gemaakt richting Ajax voor dit incident', aldus PSV.
Ajax heeft eveneens gereageerd op het incident in het Philip Stadion. De Amsterdamse club reageert als volgt: 'Meteen nadat het gebeurd was, heeft Ajax melding gedaan bij PSV. Omdat het door PSV snel en adequaat is opgepakt, is besloten het daarbij te laten.'
Topper in Eindhoven eindigt onbeslist
Het duel tussen PSV en Ajax eindigde vorige week in een 2-2 gelijkspel. De Eindhovenaren kwamen al snel in het duel op voorsprong, waarna Ajax na een klein halfuur via een benutte penalty door Kenneth Taylor op gelijke hoogte kwam. Beide ploegen wisten in de slotfase nogmaals te scoren. Oscar Gloukh was namens Ajax verantwoordelijk voor de belangrijke 2-2.
Forse kritiek op Kroes en Beuker
Kroes en Beuker kregen eerder op maandag flink wat kritiek te verwerken in De Telegraaf. Valentijn Driessen haalde in zijn column in de krant uit naar het duo. Driessen zag dat Beuker en Kroes verantwoordelijk waren voor de aanstelling van John Heitinga als hoofdtrainer en Marcel Keizer als assistent-trainer. 'Terwijl beiden bij Ajax hebben bewezen tekort te komen voor het niveau dat ze in Amsterdam nastreven.'
Tekst gaat verder onder de foto.
'Daarbij heeft het duo ook alvast het zwaard van Damocles boven de trainers gehangen door Ajax-voetbal te eisen met een volledig uit het lood staande spelersselectie', gaat Driessen verder. 'Niet alleen de balans ontbreekt ook de kwaliteiten waarmee Heitinga en Keizer zijn opgezadeld volstaat niet om Ajax-voetbal mee te spelen.'
Vergelijking met charlatan Sven Mislintat
'Beuker en Kroes zijn met hun besluiten, aanstellingen en aan- en verkoopstrategie waardige opvolgers van charlatan Sven Mislintat, die eerder al voor rokende puinhopen zorgde bij Ajax', maakt Driessen vervolgens een opvallende vergelijking. 'Beuker en Kroes doen het geen haar beter en verspillen alleen minder geld dan de Duitser omdat er minder geld in kas zit.'








































Plaats reactie