[Update] Klaassen opgelucht: 'Zooltjes zijn terecht!'

Bijzaken en geruchten
maandag, 03 mei 2021 om 11:35
davy klaassen ajax fc emmen

Volg Ajax Showtime op Google

Blijf op de hoogte van het laatste Ajax Showtime-nieuws door ons als favoriete bron in Google in te stellen.

Volg ons op Google
Davy Klaassen hoopt dat de gelukkige Ajax-fan die zondag zijn schoenen ving zich kan melden bij de middenvelder van Ajax. Niet dat Klaassen zijn schoenen terug wil: nee, het gaat hem om de zooltjes die nog in de schoenen zitten.
'Kan degene die mijn schoenen heeft gevangen gisteren contact met mij opnemen? Mijn zooltjes zitten er nog in en die heb ik nog nodig zondag', vraagt Klaassen met een knipoog via zijn Instagram-account.
Ajax speelt zondag namelijk de uitwedstrijd tegen Feyenoord en daar wil Klaassen als vanzelfsprekend graag bij zijn. De middenvelder was zondag tijdens de kampioenswedstrijd tegen FC Emmen (4-0) wederom trefzeker. Bovendien gaf hij een assist.

Update - 11.35 uur (3 mei 2021) - Klaassen opgelucht: 'De zooltjes zijn terecht!'

Davy Klaassen kan zich opmaken voor de Klassieker van zondag. De middenvelder raakte tijdens de festiviteiten zijn zooltjes kwijt en om die reden plaatste hij maandagochtend een oproep op Instagram om zijn zooltjes terug te krijgen. De gelukkige Ajax-fans, die zondag de schoenen van Klaassen vingen, hebben zich bij de middenvelder gemeld voor zijn zooltjes. 'Ze zijn terecht! Iedereen bedankt voor het meeleven!'

Hoofdnieuws & Bijzaken en geruchten

Laatste Reacties

Loading