KNVB hoopt dat stadions ook tijdens lockdown toegankelijk blijven voor publiek

Bijzaken en geruchten
donderdag, 11 november 2021 om 13:00RTL Nieuws
Johan Cruijff ArenA Ajax Borussia Dortmund

Volg Ajax Showtime op Google

Blijf op de hoogte van het laatste Ajax Showtime-nieuws door ons als favoriete bron in Google in te stellen.

Volg ons op Google
De KNVB hoopt dat de voetbalstadions ook tijdens een eventuele nieuwe lockdown toegankelijk blijven voor publiek, zo laat een woordvoerder van de bond weten aan RTL Nieuws. De beleidsbepalers hebben zo hun redenen voor de wens.
Bij de KNVB heeft men immers het idee dat het juist een negatief effect heeft wanneer men het publiek uit de stadions weert. 'Omdat mensen elkaar thuis gaan opzoeken om voetbal te kijken zonder controles. En 90 procent van de besmettingen vindt thuis, op het werk of op bezoek bij vrienden of familie plaats.
'Het is dus veiliger om een wedstrijd te bezoeken dan thuis mensen te ontvangen', zo luidt het oordeel van de voetbalbond. 'Je zit 90 minuten op je plek in de buitenlucht en altijd in combinatie met een goede check van het coronatoegangsbewijs.'
De reactie komt voort uit het nieuws dat het Outbreak Management Team (OMT) het kabinet adviseert om een nieuwe korte lockdown in te voeren. Al snel werd bekend dat dit ook invloed zou hebben op georganiseerde evenementen, maar het werd nog niet duidelijk wat de gevolgen voor het betaald voetbal zullen zijn.

Hoofdnieuws & Bijzaken en geruchten

Laatste Reacties

Loading