Brazilië geeft voorsprong uit handen in rode kaartenfestijn

Bijzaken en geruchten
vrijdag, 28 januari 2022 om 00:06AS
Antony Brazilië

Volg Ajax Showtime op Google

Blijf op de hoogte van het laatste Ajax ShowTime-nieuws door ons als favoriete bron in Google in te stellen.

Volg ons op Google
Brazilië heeft met Ecuador gelijkgespeeld in de kwalificaties voor het WK in Qatar. De Goddelijke Kanaries stonden lang op voorsprong via een vroeg doelpunt van Casemiro, maar een kwartier voor tijd kwamen de Ecuadoranen via Felix Torres op gelijke hoogte. Opvallend in het duel waren de vele rode kaarten. Alexander Dominguez, Emerson verlieten met een rode prent het veld, maar het bijzonderste was dat Allison Becker tweemaal rood kreeg, maar deze ook tweemaal werd ingetrokken door de scheidsrechter.

FT | Ecuador - Brazilië (1-1)

Opstelling Ecuador:

Dominguez; Preciado, Torres, Hincapie, Estupinan; Franco, Gruezo, Caicedo, Plata; Valencia, Estrada.

Opstelling Brazilië:

Allison; Emerson, Éder Militão, Thiago Silva, Alex Sandro; Fred, Coutinho, Casemiro; Raphinha, Matheus Cunha, Vini. Jr.

Doelpunten:

0-1 Casemiro (6')
1-1 Felix Torres (75')

Bijzonderheden:

- Antony begint donderdagavond op de bank bij Brazilië, maar viel in 63e minuut in.
- De keeper van Ecuador, Dominguez, is in de vijftiende minuut met een rode kaart van het veld gestuurd na een onbesuisde tackle op Matheus Cunha.
- Emerson is eveneens met een rode kaart van het veld gestuurd in de twintigste minuut, nadat hij een tweede gele kaart kreeg.
- Allison Becker kreeg in de 95e minuut een tweede gele kaart, waardoor hij ook van het veld moest met een rode kaart. Dit werd echter teruggedraaid en de doelman van Liverpool kon blijven staan.

Lees meer

Hoofdnieuws & Bijzaken en geruchten

Loading