'Bayern München heeft Gravenberch nadrukkelijk op de korrel'

Bijzaken en geruchten
vrijdag, 18 februari 2022 om 7:10Algemeen Dagblad
gravenberch bank ajax 2122

Volg Ajax Showtime op Google

Blijf op de hoogte van het laatste Ajax Showtime-nieuws door ons als favoriete bron in Google in te stellen.

Volg ons op Google
Bayern München is één van de clubs die Ryan Gravenberch nadrukkelijk op de korrel heeft. Dat schrijft het Algemeen Dagblad vrijdagochtend. De middenvelder beschikt over een contract dat afloopt in de zomer van 2023.
Al maanden gaat het over een mogelijke contractverlenging van Gravenberch, maar vooralsnog heeft hij zijn handtekening onder een nieuwe verbintenis niet gezet. Volgens het Algemeen Dagblad is er inmiddels 'een wonder' nodig om het contract van Gravenberch bij Ajax nog te verlengen.
'Verkoop in de zomer is bittere noodzaak om niet weer met lege handen te komen te staan en het tekort op de transferbalans verder op te laten lopen', schrijft het Algemeen Dagblad dan ook. Volgens de krant is Bayern München één van de clubs die Gravenberch nadrukkelijk op de korrel heeft.

Gravenberch bezig aan laatste maanden bij Ajax?

In de afgelopen periode werd Gravenberch vaker gelinkt aan clubs uit het buitenland. Zo werd zijn naam gekoppeld aan meerdere Engelse, Spaanse en Italiaanse topclubs. Wanneer Gravenberch zijn contract niet op korte termijn verlengt, zou het dan ook zomaar kunnen dat de middenvelder aan zijn laatste maanden bij Ajax bezig is.

Hoofdnieuws & Bijzaken en geruchten

Laatste Reacties

Loading