Xavi Simons heeft het trainingskamp van PSV verlaten om zijn terugkeer naar Paris Saint-Germain af te ronden. Dat meldt PSV op Twitter. Daarmee vertrekt de sterspeler van de Eindhovenaren al na één seizoen bij de nummer twee van het afgelopen Eredivisieseizoen.
Bij de overstap van Simons naar Eindhoven in 2022 bedong Paris Saint-Germain een terugkoopclausule van zes miljoen euro. Deze terugkeer zou echter slechts in werking treden indien Simons hier zelf goedkeuring voor zou geven. De afgelopen maanden was er veel onduidelijkheid over de vraag waar de toekomst van het toptalent zou liggen. Uiteindelijk kiest de voetballer dus voor een terugkeer naar Parijs.
Met deze beslissing vertrekt de twintigjarige speler al na één seizoen uit de Nederlandse competitie. Simons had nog een contract tot 2027 in Eindhoven, maar besluit deze dus niet uit te dienen. De international van het Nederlands elftal vertegenwoordigt een enorme marktwaarde, maar vertrekt voor slechts zes miljoen euro bij PSV.
Fikse aderlating
Het vertrek van Simons is een grote aderlating voor de Nederlandse topclub. De afgelopen maanden voerde de club onderhandelingen met de speler en zijn management, om zo een langer verblijf van de doelpuntenmaker te bewerkstelligen. Met de aanstelling van hoofdtrainer Peter Bosz hoopt PSV komend seizoen een gooi naar het landskampioenschap te doen. Deze missie zal echter zonder Simons moeten worden voltooid.






![[Update] De Telegraaf onthult bedrag waarvoor Ajax Mannsverk verkoopt aan Sparta Praag](https://r.testifier.nl/Acbs8526SDKI/resizing_type:fill/width:200/height:113/plain/https%3A%2F%2Fs3-newsifier.ams3.digitaloceanspaces.com%2Fwww.ajaxshowtime.com%2Fimages%2F2024-08%2Fsivert-mannsverk-ajax-66bc65995ad14.jpg@webp)





























Plaats reactie