De transfermarkt is gesloten, maar dat betekent niet dat er geen transfergeruchten zijn. In Naar Verluidt lees je de laatste transfergeruchten rondom oud-Ajacieden, maar denk eraan: neem het soms met een korreltje zout!
Zaterdag 2 mei
'Stap naar topcompetitie lonkt voor Scherpen na sterk seizoen'
Kjell Scherpen heeft zich in de kijker gespeeld van SC Freiburg. Dat beweert het Duitse Kicker. De oud-Ajacied beleeft een topseizoen bij zijn Union Saint-Gilloise en dat is niet onopgemerkt gebleven in Duitsland. Scherpen is zelfs de minst gepasseerde keeper in de Belgische competitie. In de play-offs moest hij twee tegengoals slikken, terwijl hij er zeventien tegen kreeg in de reguliere competitie.
SC Freiburg ziet de lange doelman mogelijk als de vervanger van de 26-jarige Noah Atubolu. Wel volgt de Duitse Bundesliga-club ook andere doelmannen en dus is de Nederlander niet de enige kandidaat om de clubkleuren van de Duitsers te verdedigen. Scherpen heeft nog een contract tot medio 2028 bij Union Saint-Gilloise. Vorige zomer werd hij voor twee miljoen overgenomen van Brighton & Hove Albion.








































Plaats reactie