Europa League: AZ zet eerste stap tegen Tottenham Hotspur, succes voor Rensch

door Jon van Dam 205

Europa League: AZ zet eerste stap tegen Tottenham Hotspur, succes voor Rensch

door Jon van Dam 205

Laatst geüpdatet

AZ heeft donderdag een nipte overwinning geboekt op Tottenham Hotspur in de Europa League. De Alkmaarders wisten door een eigen doelpunt van Lucas Bergvall met 1-0 te winnen. Verder verloor Ajax in de Johan Cruijff ArenA met 1-2 van Eintracht Frankfurt. Bekijk de volledige uitslagen hieronder.

Tegelijkertijd met het vroege duel van AZ met Tottenham Hotspur werden er drie andere duels gespeeld in de achtste finales. Olympique Lyon wist met 1-3 te winnen in Roemenië van FCSB. Rangers FC was met diezelfde cijfers te sterk voor Fenerbahçe in Istanbul. Verder hielden Real Sociedad en Manchester United elkaar in evenwicht: 1-1.

Om 21.00 uur, wanneer Ajax het dus opnam tegen Eintracht Frankfurt, werden er eveneens vier wedstrijden afgetrapt. Zo wist het AS Roma van voormalig Ajacied Devyne Rensch in eigen huis te winnen tegen Athletic Bilbao: 2-1. Verder versloeg FK Bodø/Glimt Olympiakos op het kunstgras in Noorwegen. Viktoria Plzen ging op eigen veld met 1-2 onderuit tegen Lazio, dat met negen man de winnende treffer scoorde.

Volledig programma Europa League

FT | AZ - Tottenham Hotspur (1-0)
FT | FCSB - Olympique Lyon (1-3)
FT | Fenerbahçe - Rangers FC (1-3)
FT | Real Sociedad - Manchester United (1-1)

FT | AS Roma - Athletic Bilbao (2-1)
FT | Ajax - Eintracht Frankfurt (1-2)
FT | FK Bodø/Glimt - Olympiakos (3-0)
FT | Viktoria Plzen - Lazio (1-2)

Lees meer over:
Plaats reactie
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.