Ook Denzel Dumfries en Nathan Aké ontbreken nog bij de selectie van bondscoach
Ronald Koeman. Het tweetal speelde zaterdagavond nog tegen elkaar in de Champions League-finale. Dumfries zal zich zondagavond nog melden in Zeist, terwijl Aké eerst gehuldigd gaat worden na de winst in de Champions League-finale.
Oud-Ajacied Daley Blind traint tot woensdag nog mee bij Nederland, terwijl hij niet bij de definitieve selectie behoort. Ditzelfde geldt voor AZ-speler Tijjani Reijnders. Jurriën Timber en Steven Bergwijn zijn de enige Ajacieden die deel uitmaken van de definitieve selectie van Oranje.
Ook
Jong Oranje staat voor een belangrijke interlandperiode. Zij spelen namelijk het EK Onder 21, dat gehouden wordt in Roemenië en Georgië. De selectie van bondscoach
Erwin van de Looi telt drie Ajacieden. Brian Brobbey, Kenneth Taylor en Devyne Rensch zullen actief zijn op dit toernooi.