'Carel Eiting kan loopbaan vervolgen bij FC Utrecht'

Voetbalnieuws
door Gino Haverkamp
zaterdag, 23 juli 2022 om 10:10De Telegraaf
carel eiting huddersfield

Volg Ajax Showtime op Google

Blijf op de hoogte van het laatste Ajax Showtime-nieuws door ons als favoriete bron in Google in te stellen.

Volg ons op Google
FC Utrecht wil Carel Eiting inlijven, zo meldt De Telegraaf. De Domstedelingen willen de 24-jarige oud-Ajacied transfervrij aantrekken. De middenvelder zit zonder club na buitenlandse dienstverbanden bij KRC Genk en Huddersfield Town.
Eiting wordt deze zomer met meerdere clubs in verband gebracht. Zo passeerde de naam van FC Volendam al de revue en ketste een transfer naar het Italiaanse SPAL af. Momenteel houdt Eiting zijn conditie op peil bij Jong Ajax. 'Keuze voor een nieuwe club is supermoeilijk', gaf de middenvelder al aan. Hij wil alles goed overwegen alvorens hij ergens tekent.
Eiting speelde jarenlang in de jeugd van Ajax en maakte ook minuten bij het eerste elftal. Een echte doorbraak kwam er echter niet van. Vorig seizoen koos hij voor een buitenlands avontuur bij KRC Genk, maar hij kwam niet verder dan negentien duels. Een huurperiode bij Huddersfield Town verliep ook niet succesvol.

Lees meer

Topreactie

afca198523-07-202222

euh nee, dat zijn die gasten uit het Zuiden voor mij.......100%, een heel eng clupje, Bah

Hoofdnieuws & Bijzaken en geruchten

Laatste Reacties

Loading