Jan Roelfs, sportcommentator bij de NOS, is van mening dat Ajax Sem Steijn goed had kunnen gebruiken. Dit vertelt hij in de NOS Voetbalpodcast. De 62-jarige commentator is onder de indruk van onder andere de gedrevenheid en het scorende vermogen van de 23-jarige FC Twente-speler. Onlangs werd bekend dat hij op 1 juli de overstap maakt naar Feyenoord voor een vast bedrag van elf miljoen euro.
Roelfs begint met het benoemen van het feit dat Steijn enorm veel scoort in de Eredivisie. Hij begrijpt dan ook niet waarom de middenvelder in deze mate onder een vergrootglas wordt gelegd. 'Stel je haalt een topscorer uit de Franse competitie, de Deense competitie of wat dan ook. Dan doen we daar op de een of andere manier veel minder moeilijk over', deelt hij.
De commentator vervolgt: 'Ik vind het een volslagen logische transfer die hij maakt naar Feyenoord. Sterker nog: ik vind dat PSV en Ajax misschien wel hebben zitten te slapen. Als je zo makkelijk en goed scoort, zo gedreven bent, zo'n goede prof bent, je nog jong bent en nog kunt groeien, dat Ajax hem wellicht ook had kunnen gebruiken. Iets meer dan PSV misschien.'
Tekst gaat verder onder de foto.

Het bedrag dat Feyenoord voor Steijn betaalt, dat eerder werd genoemd, vindt Roelfs acceptabel. 'Ik snap ook dat FC Twente hem verkoopt. Ze hebben dat geld nodig, dus ik zie al die twijfels niet.' Tot slot ziet de commentator dat Feyenoord veel middenvelders heeft, maar daar hoeft de huidig FC Twente-speler zich geen zorgen om te maken.
'Bij Feyenoord zullen er ongetwijfeld nog wat middenvelders weggaan. Weet jij veel wat er allemaal gaat gebeuren. Misschien gaat Timber wel weg, ondanks zijn blessure. Er gaat ongetwijfeld wat gebeuren. Dan komt er een nieuw elftal en blijkbaar wil Van Persie hem heel graag hebben', luidt de conclusie van Roelfs.
Plaats reactie