Ten Hag hoopvol: 'Verwacht dat Blind kan spelen'

Hoofdnieuws
woensdag, 17 maart 2021 om 19:20Persconferentie
Daley Blind Ajax PSV KNVB Beker

Volg Ajax Showtime op Google

Blijf op de hoogte van het laatste Ajax Showtime-nieuws door ons als favoriete bron in Google in te stellen.

Volg ons op Google
Ajax-trainer Erik ten Hag heeft goede hoop dat Daley Blind donderdagavond fit genoeg is om aan te treden tegen Young Boys. De routinier miste de laatste twee duels van Ajax door een blessure, maar lijkt donderdagavond in de Europa League-return zijn rentree te kunnen gaan maken.
‘Hij gaat zometeen trainen. Van daaruit zullen we gaan kijken hoe hij ervoor staat en of hij morgen (donderdag, red.) kan beginnen. Ik verwacht dat hij kan spelen, maar hij heeft ook een aantal dagen niet getraind. Dat gaat hij zometeen voor het eerst weer doen en daarom zullen we de reactie daarop moeten afwachten’, vertelde Ten Hag woensdagavond op de persconferentie vooruitblikkend op het duel met Young Boys.
De Ajax-trainer had ook goed nieuws over David Neres en Nicolás Tagliafico. Het duo werd tegen PEC Zwolle gewisseld, maar is tegen Young Boys hoogstwaarschijnlijk fit genoeg om te spelen. ‘We hebben David en Nico uit voorzorg gewisseld, maar we verwachten dat ze morgen beiden kunnen aantreden.’ Dat geldt niet voor Noussair Mazraoui en Jurriën Timber. Beide verdedigers ontbreken in de wedstrijdselectie.

Lees meer

Topreactie

12eman17-03-20216

Wat mij betreft lekker spelen zonder Daley. Hij staat op scherp en met 3-0 kan je die 'gok' wel nemen zonder direct heel hooghartig uit de hoek te komen.

Hoofdnieuws & Bijzaken en geruchten

Laatste Reacties

Loading