Steven Berghuis is blij dat Ajax uiteindelijk nog met 2-2 gelijk heeft kunnen spelen tegen PSV. Dat vertelt hij in een interview met ESPN. Mika Godts zorgde in de slotfase nog voor de gelijkmaker en dus kon de thuisploeg een punt bijschrijven in de Eredivisie. Verder wil Berghuis elk moment koesteren die hij nog heeft als speler van Ajax.
Als er aan Berghuis wordt gevraagd hoe hij voor de camera staat, geeft hij het volgende antwoord: 'Qua gevoel ben ik blij met die laatste 2-2 nog.' Vervolgens probeert hij te verklaren waarom er zo'n groot verschil zat tussen de eerste en tweede helft van Ajax. De Amsterdammers kwamen er in de tweede helft niet meer aan te pas.
'Dat weet ik niet. Waren ze fitter? Ik weet niet of dat zo is', countert hij een suggestie van Hans Kraay Jr. 'Het ging een beetje op en neer. We hadden allebei goede momenten. PSV voetbalde misschien even net iets makkelijker dan wij. We vechten ons wel terug in de wedstrijd en we hebben er nog een 2-2 uitgesleept', klinkt het antwoord.
Dat Berghuis zich goed voelt bij Ajax, is duidelijk. 'Ik heb het altijd leuk gevonden en ik moet de momenten koesteren die er nog zijn. Het is mooi om als speler in een volle ArenA te spelen tegen PSV. Dat moet je als speler niet vergeten.'
Tekst gaat verder onder de foto.
Steven Berghuis houdt hoop op tweede plek in Eredivisie
Hij sluit af: 'Ik ben uiteindelijk blij omdat het een late 2-2 was, maar drie punten waren natuurlijk ook welkom geweest.' Berghuis weet dat de tweede plaats in de Eredivisie steeds lastiger wordt. 'Dat ligt aan Feyenoord morgen (zondag, red.). Dat moeten we gaan kijken', aldus de creatieveling. Volgende week zondag speelt Ajax zelf tegen FC Utrecht. Die wedstrijd begint om 16.45 uur in de Johan Cruijff ArenA.








































Plaats reactie