Jeugdspeler Ischa Bouwman maakt de overstap van Ajax naar PEC Zwolle. Vorig seizoen was de doelman actief bij Ajax Onder 18, maar hij verkiest een overstap boven het doorschuiven naar Jong Ajax.
Bij de beloften van Ajax had Bouwman immers veel concurrentie gehad tijdens het volgende seizoen. Jay Gorter kwam over van Go Ahead Eagles en met Calvin Raatsie en Charlie Setford heeft Ajax nog twee talentvolle doelmannen voor de ploeg van John Heitinga.
Zodoende kent Bouwman in Zwolle een beter perspectief als het gaat om speeltijd. Op die manier komt er binnen een jaar alweer een einde aan zijn tijd in Amsterdam. In de vorige zomer kwam hij over van Go Ahead Eagles, terwijl hij in een eerder stadium in de AZ-jeugd keepte.







































Plaats reactie