Geruchtenmolen: 'Ajax vangt bot bij Real Betis in zoektocht naar nieuwe middenvelder'

door Ajax Showtime 94 Bron AS

Geruchtenmolen: 'Ajax vangt bot bij Real Betis in zoektocht naar nieuwe middenvelder'

door Ajax Showtime 94 Bron AS

Laatst geüpdatet

De winterse transferperiode nadert zijn einde en dat betekent dat er voorlopig nog wel even geruchten over Ajax zullen zijn. In de Geruchtenmolen lees je de laatste transfergeruchten rond Ajax, maar denk eraan: neem het soms met een korreltje zout!

Dinsdag 3 februari

'Ajax vangt bot bij Real Betis in zoektocht naar nieuwe middenvelder'

Ajax heeft ook bij Real Betis bot gevangen in de zoektocht naar een nieuwe ervaren controlerende middenvelder. Volgens PTV Sevilla zou Ajax een poging hebben gewaagd voor Sergi Altimira. De Amsterdammers wilden hem op huurbasis met optie tot koop overnemen van Real Betis, maar de Spaanse club werkt daar niet aan mee.

Maandag 2 februari

Turkse media linken Ajax aan middenvelder Maestro

Ajax wordt in de Turkse media gelinkt aan twintigvoudig Angolees international António Simão Muanza, die beter bekend is onder zijn voetbalnaam Maestro. Geschreven wordt dat Ajax gesproken zou hebben met het management van de 22-jarige controlerende middenvelder én met zijn club Alanyaspor. Bij die club staat hij nog tot medio 2029 onder contract.

In de afgelopen zomer werd Maestro door Alanyaspor nog voor één miljoen euro overgenomen van Adana Demirspor. De transfersom zou nu hoger liggen. Galatasaray zou ook interesse hebben in de defensieve middenvelder.

Lees meer over:
Plaats reactie
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.