De transfermarkt is op dit moment gesloten, maar dat betekent niet dat de geruchten omtrent Ajax stoppen. In de Geruchtenmolen lees je de laatste transfergeruchten rond Ajax, maar denk eraan: neem het soms met een korreltje zout!
Woensdag 22 april
'Ajax toont interesse in Eredivisie-spits; concurrentie van grote Europese clubs'
Ajax toont interesse in Troy Parrott, zo meldt Football London woensdagmiddag. De Ierse spits won afgelopen zondag nog de Eurojackpot KNVB Beker met AZ en lijkt deze zomer een transfer te gaan maken. 'Grote clubs in heel Europa tonen interesse. Italiaanse clubs zoals Napoli hebben belangstelling, evenals Real Betis in Spanje, Bayer Leverkusen in Duitsland en Ajax in de Eredivisie', schrijft het medium.
Dinsdag 21 april
'Ajax toont belangstelling voor Nigeriaanse tienersensatie van AIK'
Ajax zou belangstelling hebben voor de Nigeriaanse buitenspeler Zadok Yohanna. Dat schrijft onder meer All Nigeria Soccer. Yohanna speelt op dit moment bij het Zweedse AIK, maar het lijkt er niet op dat hij nog heel lang bij die club blijft spelen. Miika Takkula, hoofdscout van AIK, vertelde bij Expressen namelijk al dat er meerdere scouts op de tribune zaten voor Yohanna.
Onder meer Ajax, Chelsea en Club Brugge zouden aanwezig zijn geweest. Volgens Sky Sport Deutschland-verslagger Florian Plettenberg hebben ook Borussia Dortmund, Bayer Leverkusen en RB Leipzig interesse.




































Plaats reactie