Brandes maakt na maandenlang blessureleed rentree bij Ajax O18

Bijzaken en geruchten
zaterdag, 04 september 2021 om 15:15Ajax Showtime
Julian Brandes

Volg Ajax Showtime op Google

Blijf op de hoogte van het laatste Ajax Showtime-nieuws door ons als favoriete bron in Google in te stellen.

Volg ons op Google
Julian Brandes heeft zaterdagmiddag na maandenlang blessureleed zijn rentree gemaakt voor Ajax O18. De zeventienjarige middenvelder speelde op Sportpark de Toekomst een helft mee in het oefenduel met de leeftijdsgenoten van FC Utrecht.
Gedurende het afgelopen seizoen lag Brandes maanden uit de roulatie met een knieblessure. De controlerende middenvelder, die geldt als een groot talent en tevens jeugdinternational van Oranje is, revalideerde goed en hervatte bij de start van het nieuwe seizoen de groepstraining bij Ajax O18. Zaterdagmiddag maakte hij vervolgens dus zijn eerste speelminuten van dit seizoen.
Zodoende is Brandes tijdig hersteld voor de start van de Youth League. Over anderhalve week speelt de O18 in Portugal de eerste Youth League-wedstrijd van dit seizoen tegen de leeftijdsgenoten van Sporting Portugal. Voor die tijd speelt het elftal van trainer Dave Vos ook nog een competitiewedstrijd tegen Sparta Rotterdam.
Thijs Zwagerman (Twitter: @ThijsZwagerman | e-mail: [email protected])

Lees meer

Hoofdnieuws & Bijzaken en geruchten

Laatste Reacties

Loading