'Ajax-directeur Beuker zit op de wip, spoedig gesprekken over zijn positie'

door Timo Suur 153 Bron De Telegraaf

'Ajax-directeur Beuker zit op de wip, spoedig gesprekken over zijn positie'

door Timo Suur 153 Bron De Telegraaf

Laatst geüpdatet

Marijn Beuker is mogelijk bezig aan zijn laatste dagen als bestuurder bij Ajax. Dat meldt De Telegraaf zaterdagmiddag. Naar verluidt worden er volgende week gesprekken gevoerd over zijn positie en er wordt ondertussen gekeken of zijn contract 'in goed onderling overleg' ontbonden kan worden.

'Het wordt Beuker, die eerder als sportief directeur werkzaam was bij het Schotse Queen’s Park en als directeur ontwikkeling bij AZ werkte, vooral kwalijk genomen dat hij op LinkedIn onjuistheden in zijn verfraaide cv had staan', schrijft De Telegraaf. Ook wordt Beuker als 'medeverantwoordelijk' gezien voor de transfers van Oscar Gloukh, Raul Moro, Ko Itakura, Kasper Dolberg, Joeri Heerkens, Maarten Paes en James McConnell.

Meerdere bronnen melden aan de ochtendkrant dat Beuker 'op de wip zit' bij Ajax en dat er volgende week gesprekken plaats zullen vinden over zijn toekomst. Ondertussen wordt er door de betrokken partijen gekeken of zijn contract 'in goed onderling overleg' ontbonden kan worden.

Tekst gaat verder onder het X-bericht.

Marijn Beuker en Ajax reageren niet op het nieuws

De Telegraaf heeft zowel Beuker als Ajax om een reactie gevraagd, maar ze hebben ervoor gekozen om niet te reageren. Na de komst van Jordi Cruijff als nieuwe technisch directeur richtte Beuker zich vooral op de jeugdopleiding. Daarbij viel het op dat de Amsterdamse club massaal profcontracten uitdeelde aan talenten op De Toekomst.

'Dat leidt tot een onophoudelijke stroom persberichten', zo valt er te lezen. 'De komende dagen zal blijken of de positie van Beuker houdbaar is. Het kan hem helpen dat hij op voorspraak van rvc-adviseur Louis van Gaal is aangesteld.'

Beuker is sinds 2023 werkzaam in de Johan Cruijff ArenA, waar hij de rol van Directeur Voetbal vervuld. Voor zijn tijd in Amsterdam werkte Beuker bij onder meer AZ en Queen's Park. Hij staat nog tot de zomer van 2028 onder contract bij Ajax, maar het lijkt erop dat er spoedig een punt gezet gaat worden achter die samenwerking.

Lees meer over:
Plaats reactie
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.