Suárez sneert: 'Misschien heeft Koeman in januari een 9 met ervaring nodig'

Voetbalnieuws
donderdag, 07 oktober 2021 om 8:10RAC1, Voetbal International
Copyright ProShots 13739939

Volg Ajax Showtime op Google

Blijf op de hoogte van het laatste Ajax Showtime-nieuws door ons als favoriete bron in Google in te stellen.

Volg ons op Google
Luis Suárez is nog steeds niet te spreken over hoe Ronald Koeman hem behandeld heeft in hun korte tijd samen bij FC Barcelona. De oud-Ajaxspits kreeg aan het begin van vorig seizoen via een telefoontje te horen dat hij overbodig was in het Camp Nou. Nu haalt de Uruguayaan hard uit naar de trainer.
Zo heeft Suárez zijn bedenkingen bij het aantrekken van Luuk de Jong door de Catalaanse club: 'Hij is een speler die, zoals de coach zegt, beter kan koppen dan Neymar…' Tegenover RAC1, geciteerd door Voetbal International, gaat de 34-jarige verder: 'Misschien heeft Koeman in januari een "9" met ervaring nodig.'
Suárez werd voor 6 miljoen euro verkocht aan Atletico Madrid. Zelf was hij graag gebleven bij FC Barcelona, maar Koeman wees de aanvaller de deur: 'Het telefoontje van hem duurde veertig seconden. Het is niet de manier om een legende aan de kant te zetten. Het ontbrak hem aan de persoonlijkheid om mij duidelijk uit te leggen of hij niet verder met mij wilde of dat de club niet verder met mij wilde.'

Lees meer

Topreactie

Krullen07-10-202131

Blijft een bizar verhaal, prachtig wel dat Suarez hem op elke mogelijke manier heeft laten zien dat hij het fout had. Zoals je ook eigenlijk wel had verwacht haha.

Hoofdnieuws & Bijzaken en geruchten

Loading