Stompé: 'In Ajaxshirt spelen tegen Immers'

Voetbalnieuws
maandag, 03 augustus 2015 om 15:49
article default

Volg Ajax Showtime op Google

Blijf op de hoogte van het laatste Ajax Showtime-nieuws door ons als favoriete bron in Google in te stellen.

Volg ons op Google
Co Stompé had zondagochtend dolgraag de lachers op zijn hand gekregen tijdens de Belgium Open in Antwerpen. De bekende darter moest het in de eerste ronde opnemen tegen niemand minder dan Lex Immers van Feyenoord, die naar eigen zeggen serieus bezig is met het darten.
Stompé geloofde het eerst niet, maar toen het tot hem doordrong haalde hij meteen een shirtje van Ajax naar België. 'Ik heb nog getracht een ludieke stunt uit te halen. Ik heb een Ajax-shirt laten overkomen, maar helaas mocht ik daar niet in spelen van de organisatie. Heel jammer', vertelt hij aan het Algemeen Dagblad.
En dus speelde Stompé in zijn eigen shirt de partij tegen Immers, die met 4-0 werd afgedroogd. 'Lex gooit op redelijk niveau, dat zag ik al tijdens het ingooien, maar tegen mij had hij duidelijk last van wedstrijdspanning. Niet vreemd, want het was zijn eerste wedstrijd op dit niveau.'

Hoofdnieuws & Bijzaken en geruchten

Laatste Reacties

Loading