Heracles Almelo en Excelsior delen de punten in belangrijke degradatiekraker

door Joël Nijman 4 Bron AS

Heracles Almelo en Excelsior delen de punten in belangrijke degradatiekraker

door Joël Nijman 4 Bron AS

Heracles Almelo en Excelsior hebben vrijdagavond de punten gedeeld in een belangrijke degradatiekraker. De ploegen van Ernest Faber en Ruben den Uil speelden namelijk met 1-1 gelijk. Door het gelijkspel blijft Heracles Almelo op slechts negentien punten steken na 28 Eredivisiewedstrijden.

Heracles Almelo is bezig aan een zeer teleurstellend seizoen. De ploeg uit Overijssel staat op dit moment nog altijd laatste in de Eredivisie en had de punten vrijdagavond dan ook hard nodig in de strijd om lijfsbehoud. De achterstand op de nummer 16 - Telstar - is nu vijf punten, terwijl Excelsior - dat vijftiende staat - zelfs acht punten meer heeft.

Tekst gaat verder onder de foto.

Ajax Showtime Remko Pasveer
Heracles Almelo, de club van Remko Pasveer, kon de punten vrijdagavond goed gebruiken. De broodnodige punten werden echter niet behaald en de Heraclieden zullen ontevreden zijn met slechts één punt.

In de Eredivisie degraderen de nummers achttien en zeventien, terwijl de nummer zestien play-offs zal spelen. Heracles Almelo zal nog altijd hopen op een plek in de play-offs, maar dat zal na de wedstrijd tegen Excelsior nog moeilijker worden.

Heracles Almelo komt op voorsprong, maar geeft het uiteindelijk weg

Heracles Almelo begon wel sterk aan de wedstrijd, want na 23 minuten lag de bal in het net. Het was Sem Scheperman die de thuisploeg op voorsprong zette. In de eerste helft werd er verder niet meer gescoord, dus Heracles Almelo ging met een goed gevoel de rust in.

Na rust ging het echter weer mis. Buitenspeler Derensili Sanches Fernandes van Excelsior kreeg de bal in de 57e minuut tegen de touwen en daarmee bracht hij de stand op 1-1. Omdat er daarna niet meer werd gescoord, bleek het ook de eindstand. Excelsior kon het punt goed gebruiken, terwijl Heracles Almelo nu nog verder in de problemen raakt.

FT | Heracles Almelo - Excelsior (1-1)

Opstelling Heracles Almelo:

Pasveer; Wieckhoff (Benita 46'), Mirani, Van Hoorenbeeck, Mesik; Scheperman (Zamburek 61'), Bozinovski (Engels 72'); Ahlstrand (Limbombe 72'), Hrustic, Ünüvar (Van Gilst 58'); Zeefuik.

Opstelling Excelsior:

Van Gassel; Bronkhorst, Widell, Schouten (Meissen 38'), Zagré; Hartjes, Naujoks (Carlen 90'), Yegoian; Sanches Fernandes (Wlodarczyk 79'), Bergraaf (Van Duinen 69'), De Regt (Hansson 69').

Doelpunten:

1-0 Sem Scheperman (23')

1-1 Derensili Sanches Fernandes (57')

Lees meer over:
Plaats reactie
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.