Spaan sneert naar Veltman-critici in column

Opinie
vrijdag, 18 oktober 2019 om 11:50
21215 817 8ba2146c10030f5b24571f69be45f3f5 original

Volg Ajax Showtime op Google

Blijf op de hoogte van het laatste Ajax Showtime-nieuws door ons als favoriete bron in Google in te stellen.

Volg ons op Google
Henk Spaan heeft in zijn column in Het Parool een sneer uitgedeeld naar een groepje Veltman-critici. De columnist is op de hoogte van de geruchten uit Italië over Joël Veltman: Juventus zou de verdediger van Ajax graag willen overnemen.
Spaan zag ook dat Thomas Meunier van Paris Saint-Germain aan Juventus werd gelinkt en zodoende maakt hij de balans op. Meunier is aanvallend beter, terwijl Veltman juist tactisch beter is, zo vindt Spaan. 'Ik hoop intens dat Joël bij Ajax blijft', schrijft Spaan in zijn column in Het Parool over Veltman, die hij beoordeelt met een 8.
De columnist schrijft vervolgens op cynische wijze het volgende: 'Hij kan het mensen als Van der Gijp, Kieft en de talloze andere oud-profs die hem tientallen keren hebben gewogen en te licht bevonden niet aandoen om een succesvolle transfer naar de Serie A af te ronden om daar fluitend miljonair te worden. Beter dat hij hier blijft en af en toe in eigen doel schiet, uit mededogen met de analisten.'

Hoofdnieuws & Bijzaken en geruchten

Loading