'Moro lijkt Ajax na half jaar alweer te verlaten; Spaanse club wil aanvaller kopen'

door NielsOpdam 332 Bron Voetbal International

'Moro lijkt Ajax na half jaar alweer te verlaten; Spaanse club wil aanvaller kopen'

door NielsOpdam 332 Bron Voetbal International

Laatst geüpdatet

Raúl Moro is hard op weg om Ajax na een half jaar alweer te verlaten, zo meldt Voetbal International. De 23-jarige aanvaller staat voor een terugkeer naar Spanje, bij Osasuna. Volgens het medium wil de Spaanse club de vleugelaanvaller kopen van de Amsterdamse club.

Moro maakte afgelopen zomer voor zo'n tien miljoen euro de overstap van Real Valladolid naar Ajax. Destijds was Osasuna ook al in de markt voor de buitenspeler. Nu meldde de Spaanse club zich opnieuw voor Moro, schrijft Voetbal International. 'Ajax stond in eerste instantie niet te springen om de Spanjaard te laten gaan, aangezien de club nog altijd wel potentie in hem ziet.'

Ajax lijkt toch mee te werken aan een vertrek. Osasuna was overigens niet de enige Spaanse club met interesse voor Moro. Andere clubs zetten in op een huurtransfer, maar dat was voor Ajax niet aantrekkelijk, schrijft het medium. 'Osasuna is bereid om de dribbelaar te kopen. Als de club het met Ajax ook over de laatste voorwaarden eens wordt, keert Moro zo na een half jaar alweer terug naar Spanje.'

Tekst gaat verder onder de foto.

raul-moro-excelsior-maassluis-ajax-25-26
Raúl Moro viert zijn enige doelpunt in het shirt van Ajax, tijdens de bekerwedstrijd tegen Excelsior Maassluis.

Moro werd lange tijd gevolgd door Ajax

Moro maakte afgelopen zomer de overstap van Real Valladolid naar Ajax. De Amsterdamse club volgde de Spanjaard al langer, zo bevestigde technisch directeur Alex Kroes na de bekendmaking van de transfer. 'Het is geen geheim dat wij al langere tijd gecharmeerd zijn van deze speler en wij staan ook al langer met hem in contact', aldus de beleidsbepaler in juli 2025.

'Ondanks dat er veel interesse was van clubs, gelooft hij in het sportieve plan dat wij hebben uitgestippeld', vertelde Kroes een half jaar geleden bij de presentatie van Moro. 'Hij is snel, technisch vaardig, aan beide kanten inzetbaar en in staat om zowel binnendoor als buitenom zijn tegenstander te passeren. Ik ben ervan overtuigd dat wij veel plezier aan hem gaan beleven.'

Tekst gaat verder onder de poll.

Poll: Ajax laat Raúl Moro na een half jaar alweer vertrekken...
0%
0%

Moro kwam nog niet uit de verf in Amsterdam

Uiteindelijk viel de overstap van Moro naar Ajax een beetje tegen. In Amsterdam kwam de vleugelspeler tot nu toe nog niet echt uit de verf. De Spaanse aanvaller speelde 21 officiële wedstrijden namens Ajax. Daarin scoorde hij één doelpunt. Dat gebeurde tijdens de bekerwedstrijd tegen Excelsior Maassluis, vlak voor de winterstop.

Moro kwam weinig in actie en heeft ook weinig perspectief in de Johan Cruijff ArenA. Volgens Voetbal International wil hij om die reden vertrekken bij Ajax. De Amsterdamse club heeft meerdere buitenspelers in de selectie. Zo spelen Oscar Gloukh en Rayane Bounida tegenwoordig vaak als rechtsbuiten. Aan de linkerkant kan Fred Grim beschikken over Mika Godts en Oliver Edvardsen. Wel hoopt Ajax volgens het Algemeen Dagblad een vervanger voor Moro te gaan aantrekken.

Tekst gaat verder onder de X-post.

Osasuna middenmoter in Spaanse La Liga

Moro lijkt nu dus de overstap te gaan maken naar Osasuna. De club uit Pamplona staat momenteel twaalfde in La Liga. Daarmee stapt Moro over naar een Spaanse middenmoter. Er werden door Osasuna 22 punten gehaald uit twintig wedstrijden. Het elftal van Alessio Lisci staat twee punten onder Girona FC, de club van Daley Blind en de geblesseerde Donny van de Beek.

Lees meer over:
Plaats reactie
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.