Ajax mist drietal spelers tegen FC Sion: 'Weten nog niet wanneer Blind weer mee kan trainen'

Hoofdnieuws
woensdag, 26 augustus 2026 om 15:15AS
Ajax Showtime Daley Blind

Volg Ajax Showtime op Google

Blijf op de hoogte van het laatste Ajax Showtime-nieuws door ons als favoriete bron in Google in te stellen.

Volg ons op Google
Ajax kan in het thuisduel met FC Sion niet beschikken over een drietal spelers. Trainer Míchel Sánchez laat op de persconferentie voorafgaand aan de wedstrijd van donderdagavond weten dat Daley Blind, Rayane Bounida en Maher Carrizo nog niet inzetbaar zijn.
'Voor Blind komt het duel van morgen (donderdag, red.) nog te vroeg. Voor Bounida en Carrizo geldt hetzelfde', aldus de trainer van Ajax. Eerder op de woensdag werd er getraind en toen bleek al dat Blind en Carrizo afwezig waren. Bounida trainde wel mee, maar hij stond eerder lang aan de kant met een blessure.
Míchel gaat tijdens de persconferentie desgevraagd in op de blessuregevallen van Ajax. Blind liep onlangs een blessure op tijdens het uitduel met Shelbourne FC. 'Daley is helaas geblesseerd en we weten nog niet wanneer hij weer mee kan trainen. De medici zijn dat nu aan het onderzoeken. Ja, vanaf de trap in het duel met Shelbourne heeft hij zich niet meer fit gevoeld en voelt hij zich niet oké om te trainen.'

Rayane Bounida en Maher Carrizo op de weg terug

Míchel vertelt vervolgens ook meer over Bounida. De Belgische Marokkaan moest de gehele voorbereiding missen vanwege een blessure en zodoende kwam hij dit seizoen nog niet in actie voor Ajax. 'Bounida is nog niet honderd procent fit, maar hij traint wel weer mee', klinkt er eindelijk positief nieuws over de creatieveling.
Tekst gaat verder onder de foto.
Ajax Showtime Rayane Bounida
Rayane Bounida is op de weg terug van een blessure.
Ook over Carrizo valt er voorzichtig positief nieuws te melden. Hoewel de Argentijn nog niet meetraint, lijkt hij niet heel lang meer aan de kant te staan. 'Carrizo is hersteld van zijn enkelblessure en hopelijk kan hij in de komende dagen weer meetrainen.'
Een speler die eerder aan de kant stond met een blessure, is wel alweer van de partij: Dies Janse. Míchel stelt dat men bij Ajax 'hoge verwachtingen' heeft van de Zeeuwse verdediger. 'Maar ook van de andere centrale verdedigers. Janse is een jonge speler met het Ajax-dna. We willen dat hij er honderd procent klaar voor is om ons te helpen.'

Zie de persconferentie van Míchel Sánchez hieronder:

Hoofdnieuws & Bijzaken en geruchten

Loading