Maximilian Ibrahimovic heeft zijn medische keuring bij Ajax doorstaan. Dat meldt de doorgaans goed ingevoerde journalist Fabrizio Romano via X. De zoon van voormalig Ajax-spits Zlatan Ibrahimovic komt op huurbasis over van AC Milan.
Romano laat weten dat de Zweedse aanvaller dinsdag waarschijnlijk gepresenteerd zal worden. Ibrahimovic wordt gehuurd met een optie tot koop. De Telegraaf liet eerder al weten dat Ajax de buitenspeler in de zomer voor 3,5 miljoen euro kan overnemen van AC Milan.
Tekst gaat verder onder onderstaand X-bericht.
Zlatan Ibrahimovic zou de transfer van zijn zoon Maximilian Ibrahimovic naar Ajax persoonlijk hebben geregeld. Dat meldde Romano al in een video op zijn YouTube-kanaal. 'Ik kan je verzekeren dat Zlatan Ibrahimović zelf de deal heeft onderhandeld, zonder tussenpersonen of agenten. Zlatan heeft de hele transactie persoonlijk afgehandeld. Het was Ibra die dit idee bedacht en de deal tot stand bracht.'
De Telegraaf schreef eerder al dat 'oude tijden herleven' in Amsterdam. Ajax huurt de Zweed voor een half seizoen en zou hem dus in de zomer definitief kunnen inlijven. 'Het is de bedoeling dat Ibrahimovic junior met het eerste elftal gaat meetrainen en zijn wedstrijden (aanvankelijk) in Jong Ajax gaat spelen', schreef de Amsterdamse krant.
Ibrahimovic heeft voorlopig nog een contract tot medio 2027 in Italië en traint drie keer in de week mee met de hoofdmacht van AC Milan. Zijn management zou meerdere opties in Nederland hebben geregeld. De jongeling sprak met meerdere clubs, maar zijn voorkeur ging duidelijk uit naar de oude club van zijn vader.
Ajax zou beste plan hebben met Maximilian Ibrahimovic
Het plan van Ajax zou het beste zijn, zo wist De Telegraaf. Dit seizoen speelde Ibrahimovic achttien wedstrijden voor Milan Futuro, het tweede elftal van de Italiaanse topclub. Daarin kwam hij vijf keer tot scoren en gaf hij ook vijf assists. 'Het zijn statistieken, waaraan volgens zijn bekende vader flink aan moet worden gewerkt', voegde de krant toe.
Afsluitend liet De Telegraaf weten dat het talent niet te veel vergeleken moet worden met zijn vader, die een imposante voetbalcarrière achter de rug heeft. 'Als het aan de directeuren Marijn Beuker en Alex Kroes ligt, is Ajax ook voor Ibrahimovic junior mogelijk het begin van een mooie carrière die hij in alle rust moet opbouwen.'






















![[Update II] Brands bevestigt: 'Beuker vroeg of Stewart het nog naar zijn zin had bij PSV'](https://r.testifier.nl/Acbs8526SDKI/resizing_type:fill/width:200/height:113/plain/https%3A%2F%2Fs3-newsifier.ams3.digitaloceanspaces.com%2Fwww.ajaxshowtime.com%2Fimages%2F2025-05%2Fearnest-stewart-psv-68188ea35b6f3.jpg@webp)















Plaats reactie