Ajax-trainer Míchel Sánchez zou hopen op de komst van
Sergio Arribas van Almería. Dat schrijft
Mundo Deportivo maandagochtend. De aanvallende middenvelder, die ook als rechtsbuiten uit de voeten kan, zou in de ogen van Míchel een uitstekende versterking voor Ajax kunnen zijn. Vorig seizoen was Arribas met 25 goals nog topscorer van de Segunda División, maar liep hij wel promotie met Almería mis.
Naast Ajax zou ook Real Betis interesse hebben in Arribas. Eerder in de transferperiode werd ook Benfica gelinkt aan de voormalig jeugdspeler van Real Madrid. Almería zou een transfersom van twintig miljoen euro verlangen.
Ajax gaat
Jofre Torrents spoedig kunnen verwelkomen. Dat schrijft
Mundo Deportivo maandagochtend. Het zou gaan om een definitieve transfer, zo wordt geschreven. 'De transfer van de linksback naar Ajax zal naar verwachting binnen enkele uren officieel worden', zo schrijft men zelfs.
Torrents moet in Amsterdam de tweede linksback achter Caio Henrique worden. Op dit moment is Owen Wijndal nog de concurrent van Henrique. Mogelijk vertrekt Wijndal deze zomerse transferperiode alsnog uit Amsterdam. Mocht Wijndal blijven, zou Torrents verhuurd kunnen worden aan Celta de Vigo.