Geruchtenmolen: 'Bayern-verdediger Ito door management bij Ajax aangeboden'

Bijzaken en geruchten
maandag, 31 augustus 2026 om 15:55AS
Ajax Showtime Hiroki Ito Bayern

Volg Ajax Showtime op Google

Blijf op de hoogte van het laatste Ajax Showtime-nieuws door ons als favoriete bron in Google in te stellen.

Volg ons op Google
De transfermarkt draait op volle toeren. De geruchten rondom Ajax nemen de komende periode dan ook flink toe. In de Geruchtenmolen lees je de laatste transfergeruchten rond Ajax, maar denk eraan: neem het soms met een korreltje zout!

Maandag 31 augustus 

'Bayern-verdediger Ito zou bij Ajax zijn aangeboden'

Bayern München-verdediger Hiroki Ito zou door zijn management bij Ajax zijn aangeboden. Dat meldt de Duitse journalist Philipp Kessler, die onder meer schrijft voor Absolut Fussball. Ito is een 27-jarige Japanse verdediger die sinds de zomer van 2024 bij Bayern München speelt. Eerder kwam hij uit voor VfB Stuttgart. Bij zijn huidige club Bayern München wordt hij op dit moment als overbodig gezien. Twee jaar geleden betaalde Bayern München nog 23,5 miljoen euro voor de Japanner.

'Ajax waagde bod op aanvaller Sainz, maar FC Porto wijst bod af'

Ajax zou een poging hebben ondernomen om Borja Sainz van FC Porto over te nemen. Dat meldt de Italiaanse journalist Matteo Moretto via X. FC Porto zou het bod op de aanvaller echter hebben afgewezen. Moretto schrijft ook over het afketsen van de transfer van Youri Baas. FC Porto wilde de verdediger graag overnemen van Ajax, maar de onderhandelingen zijn stopgezet.

Hoofdnieuws & Bijzaken en geruchten

Loading