'Ga ervan uit dat ik hier volgend jaar speel'

Bijzaken en geruchten
door
vrijdag, 26 mei 2017 om 13:06
9147 832 b0c8be614949b40efeb7211777eadafb original

Volg Ajax Showtime op Google

Blijf op de hoogte van het laatste Ajax Showtime-nieuws door ons als favoriete bron in Google in te stellen.

Volg ons op Google
Amin Younes wil Ajax bedanken voor dit seizoen. De Duitser heeft een uitverkiezing te pakken voor Duitsland en daar is de buitenspeler heel blij mee, zo vertelt hij bij Ajax Life. Ook een mogelijke transfer komt in zijn woorden aan bod.
'Ik heb het niet alleen gedaan. Ik moet de ploeg bedanken, en de staf. Ik heb bij Ajax twee jaar uitstekend kunnen werken, ben elke dag met plezier naar de club gegaan. Dit is het resultaat', begint de Duister, die voorheen alleen nog maar jeugdinternational was van zijn land.
Hoewel Younes vorige zomer niet naar de Olympische Spelen mocht van Ajax, laten de Amsterdammers hem nu wel met Die Mannschaft afreizen. 'Voor honderd procent. Bij Ajax zijn ze ook trots dat ik geselecteerd ben. Ik hoop goed te spelen. Daarna zien we wel wat gebeurt', doelt Younes mogelijk op een transfer, die de aanvaller niet per se wil maken. 'Ik ben graag bij Ajax, heb het geweldig hier. Ik ga er ook vanuit dat ik hier volgend jaar gewoon speel.'

Hoofdnieuws & Bijzaken en geruchten

Loading