Ajax Vrouwen verliest van Real Madrid; Champions League raakt uit zicht

Bijzaken en geruchten
woensdag, 26 augustus 2026 om 22:15AS
anouk-bruil-ajax-vrouwen-25-26

Volg Ajax Showtime op Google

Blijf op de hoogte van het laatste Ajax Showtime-nieuws door ons als favoriete bron in Google in te stellen.

Volg ons op Google
Ajax Vrouwen heeft woensdagavond met 0-2 verloren van Real Madrid in de laatste voorronde van de Champions League. Op een uitverkocht Sportpark de Toekomst hielden de Amsterdammers in de eerste helft lange tijd stand, maar uiteindelijk wonnen de Spanjaarden in de hoofdstad. Dat zagen ook Sjaak Swart en Rafael van der Vaart. Zij waren woensdag aanwezig bij de wedstrijd.
Ajax Vrouwen stond op De Toekomst lange tijd op 0-0 tegen Real Madrid. Het sterke elftal uit Spanje bleef regelmatig ver weg bij het strafschopgebied van de Amsterdammers. Het elftal van trainster Anouk Bruil deed dat goed en kwam zelfs bijna op voorsprong. Mirte van Koppen zag haar goede schot niet in het net gaan door een geweldige redding van de keepster van Real Madrid.
Vlak voor rust kwam Ajax Vrouwen toch op achterstand. Oud-Ajacied Lotte Keukelaar ging op de rand van het zestienmetergebied naar de grond en kreeg een vrije trap. Uiteindelijk werd die vrije trap benut door Felicia Schröder. Zij schoot de bal over de muur heen in de kruising. Daardoor kwamen de Madrilenen op 0-1.

Ajax Vrouwen in lastig parket

Ajax bleef in de tweede helft ook nog lang in de wedstrijd en kreeg zelfs wat mogelijkheden, maar uiteindelijk werd na 73 minuten de tweede tik uitgedeeld. Janou Levels liep door tot in het strafschopgebied van Ajax Vrouwen. Daar kreeg ze de bal. Haar eerste poging werd nog gekeerd, maar de rebound was wel raak voor de Oranje-international. Daarmee stond de eindstand van 0-2 op het bord.
Tekst gaat verder onder de foto.
sherida-spitse-ajax-vrouwen-25-26
Ajax Vrouwen heeft woensdagavond met 0-2 verloren van Real Madrid in de laatste voorronde van de Champions League. Volgende week is de returnwedstrijd in Madrid.
Volgende week woensdag staat de returnwedstrijd in Madrid op het programma. Dat duel begint om 20.00 uur. Het gaat enorm lastig worden voor Ajax Vrouwen om zich te kwalificeren voor de Champions League. Als de ploeg van Bruil wordt uitgeschakeld, stroomt de ploeg in de tweede en laatste kwalificatieronde voor de Europa Cup in.

Hoofdnieuws & Bijzaken en geruchten

Laatste Reacties

Loading