Ajax loot Sturm Graz in 2e voorronde CL

door Jesse ter Haar 83

Ajax loot Sturm Graz in 2e voorronde CL

door Jesse ter Haar 83

Laatst geüpdatet

Ajax heeft in de tweede voorronde van de Champions League het Oostenrijkse Sturm Graz geloot. Het eerste duel wordt in Amsterdam afgewerkt.

De Amsterdamse club had de mogelijkheid om PAOK Saloniki en Sturm Graz te loten. De Grieken, waartegen Ajax aan het begin van hun succesvolle Europese campagne twee seizoenen geleden al speelde, kwamen uit de koker als opponent tegen FC Basel.

Hierdoor mag Ajax automatisch tegen Sturm Graz aantreden. Het eerste duel wordt op 24 of 25 juli afgewerkt in de Johan Cruijff Arena. De return staat een week later op het programma in Oostenrijk. In het recente verleden speelde Ajax al vaker Europees in Oostenrijk. Rapid Wien en Red Bull Salzburg waren te sterk.

Weet Ajax te winnen van Sturm Graz, dan stroomt het door naar de derde voorronde en is het bij uitschakeling hoe dan ook verzekerd van de groepsfase van de Europa League. Wint Ajax ook de derde voorronde, dan speelt men een laatste voorronde tegen een ogenschijnlijk topteam om plaatsing voor de groepsfase van de Champions League af te dwingen.

Geplaatste teams:
Ajax
FC Basel

Ongeplaatste teams:
Sturm Graz
PAOK Saloniki

De speeldata van de eerste wedstrijden in de tweede voorronde van de Champions League zijn vastgesteld op dinsdag 24 en woensdag 25 juli. De returnwedstrijden worden vervolgens een week later gespeeld op dinsdag 31 juli en woensdag 1 augustus.

Bijzonderheden:
- Benieuwd naar meer informatie over de mogelijke tegenstander? Ajax Showtime zocht al het een en ander uit!

Zie hier de nieuwe trainingscollectie van Ajax voor het nieuwe seizoen!

Lees meer over:
Plaats reactie
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.