Vitesse wint en komt in punten gelijk met Ajax
Vitesse is dinsdag door te winnen van FC Utrecht in punten gelijk gekomen met koploper Ajax. Wel hebben de Amsterdammers nog een wedstrijd tegoed, donderdag uit tegen FC Twente. Later op de avond ging FC Emmen op bezoek bij Heracles Almelo, maar daar bleek het kansloos.
FT | Vitesse - FC Utrecht (1-0)
Opstelling Vitesse:
Pasveer; Dasa, Doekhi, Bazoer, Rasmussen, Wittek; Bero, Tannane, Bruns; Darfalou, Openda.
Opstelling FC Utrecht:
Oelschläger; Van der Maarel, Janssen, Benamar, Warmerdam; Van Overeem, Maher, Gustafson; Kerk, Van de Streek, Mahi.
Doelpunten:
1-0 Danilho Doekhi (26')
FT | Heracles Almelo - FC Emmen (4-0)
Opstelling Heracles Almelo:
Blaswich; Breukers, Pröpper, Knoester, Quagliata; Kiomourtzoglou, Vloet, De la Torre; Van der Water, Bakis, Burgzorg.
Opstelling FC Emmen:
Telgenkamp; Bijl, Araujo, Van Rhijn, Cavlan; Veendorp, Peña, Bernadou; Kolar, De Leeuw, Jansen.
Doelpunten:
1-0 Sinan Bakis (26')
2-0 Sinan Bakis (44')
3-0 Sinan Bakis (64')
4-0 Rai Vloet (87')
Om een reactie te kunnen plaatsen moet u inloggen of voor een account registreren.
Toch knap met een bij elkaar geraapt elftal.
Lekker makkelijk voor Bazoer
Is niet voor niks dat feyenoord met een bagger elftal 3 pt achter staat.
Als je de Klassieker beschouwt als een Speciale Topwedstrijd dan is het toch raar dat wij na Psv op donderdagavond naar Twente-uit moeten, terwijl Fey na Sparta op woensdag thuis tegen PEC mag aantreden.
Lijkt me iig niet in ons voordeel, al moet je nog steeds ruim winnen.
Aan de andere kant hoop ik dat we nog veel donderdag-zondag moeten spelen dit seizoen, we kunnen er dus maar beter aan wennen.
Maar als je nou toch gaat lopen schuiven met de topwedstrijden en je wilt er 2 in 1 week plannen, doe daartussenin dan ff VVV of PEC of zo.
Mazraoui, Kudus, Neres en misschien ook Haller worden dus rustig gebracht en gaan we ws niet 90 minuten zien donderdag. Klaiber, Labyad en Promes mogen ons nog even verblijden met hun skills. ;)
Misschien zelfs nog meer verrassingen.
Januari doorkomen als koploper en zonder nieuwe langdurige blessures zou top zijn. Daarna met een grote fitte groep op 3 fronten strijden.