Kristensen: 'De match met Ajax was niet honderd procent goed'
Rasmus Kristensen heeft totaal geen spijt van zijn periode bij Ajax. De rechtsback kwam erachter dat zijn speelstijl niet erg goed bij die van Ajax paste, maar juist daarom leerde hij veel van zijn tijd in Amsterdam.
'De match met Ajax was niet honderd procent goed. Het was wat moeilijk voor mij met mijn speelstijl. In Denemarken had ik in Midtjylland precies dezelfde tactiek en mentaliteit als hier in Salzburg, wat voor mij een beetje terugkwam op mijn oude spelvorm', zo spreekt de Deen tegenover Sky Sport Austria.
Toch heeft Kristensen allesbehalve spijt van zijn toenmalige overstap. 'Ajax was echt een goede beslissing voor mij. Ik ben technisch een stuk beter geworden met de bal en heb veel geleerd bij Ajax. Ik geloof wel dat Salzburg wat betreft mijn voetballende sterktes beter bij mij past.'
Om een reactie te kunnen plaatsen moet u inloggen of voor een account registreren.
Maar geen één terrier / draver kan het natuurlijk opbrengen om jarenlang gepassioneerd te banken dus net als de toppers zijn ook die spelers na 1 of 2 jaar aan vervanging toe. Ik zeg niet dat het per se een goede aankoop was maar niemand is er slechter van geworden.
Dat Matthijs meer dan 55 wedstrijden speelde waardoor Veltman reserve RB werd achter ene Mazraoui (wie?) van zeer hoog niveau, was geen zekerheidje begin vh seizoen.
Toch heb ik liever Klaiber, iets meer ervaring en het is duidelijker wat hij wel en niet kan.
Maar een talent van 18-22 jaar? Die moet gewoon alles spelen. Die moet klasse hebben. Als je met 18-20 jaar vrijwel alles speelt in Jong, prima, maar daarna moet je klaar zijn voor het eerste. Ben je dat niet, dan ben je gewoon (nog) niet goed genoeg voor Ajax. Verhuren of verkopen is dan de enige optie. Als jonge speler ergens de bank warmhouden, nee dat zou nooit mogen gebeuren.
Hij gaf toen aan dat hij beter is zonder bal...Tja, dan weet je hoelaat het is.
Maar hij gaat niet wijzen en alles en iedereen de schuld geven.
Zo hoort het.
Ik kan me vooral Zimling nog herinneren
Hij speelt nog steeds voor het nationale elftal.