'Ünüvar debuteert voor zijn zeventiende in Ajax 1'
Hans Kraay jr. is diep onder de indruk van Naci Ünüvar. In gesprek met FOX Sports tipt Kraay Ünüvar als de speler die men in 2020 in de gaten moet houden en die zijn definitieve doorbraak gaat maken.
‘Ik ben helemaal weg van Naci Ünüvar’, begint Kraay. ‘Ik heb hem twee jaar geleden zien spelen bij de Future Cup, hij was toen veertien. Hij was toen zó verschrikkelijk goed.’ Kraay stelt vervolgens dat Ünüvar enigszins vergelijkbaar is met Abdelhak Nouri.
‘Hij is een beetje vergelijkbaar, zeg ik met veel liefde, respect en een trillende stem, met Abdelhak Nouri. Klein, handig, steekballetjes buitenkant rechts, kan vals aan de linkerkant spelen, kan op tien spelen en links op het middenveld’, somt Kraay op.
De analist en verslaggever vervolgt hierna zijn betoog. ‘Wát een prachtige voetballer. Ik denk zeker te weten dat hij voor zijn zeventiende in Ajax 1 zijn debuut maakt. Geef hem de bal en je kan met je hele handel twintig meter aansluiten. Je hoeft echt niet bang te zijn: zullen we wel, of zullen we niet (aansluiten met de laatste linie, red.)? Geef Ünüvar de bal en het voetbal is een feest.’
Om een reactie te kunnen plaatsen moet u inloggen of voor een account registreren.
Sowieso vind ik hem geen vervelende vent. Kan ook goed met Ziyech opschieten.
Je hebt (zoals heel vaak) gelijk
Ik wens alle lezers van AS een gezellig, gezond en fantastisch 2020 met Ajax.