'FC Twente wil ook Ekkelenkamp huren'
In navolging van Kik Pierie en de aanstaande verhuur van Danilo Pereira aan FC Twente, hopen de Tukkers ook Jurgen Ekkelenkamp te huren van Ajax. De middenvelder is in Enschede de gedroomde kandidaat om de vacature op de nummer 10-positie in te vullen.
Volgens Tubantia moet FC Twente voor het eventueel huren van Ekkelenkamp nog wel even geduld hebben. De rechtspoot lijkt deze voorbereiding eerst voor zijn kansen bij Ajax te willen gaan. Als blijkt dat het perspectief op speeltijd in de Ajax-hoofdmacht voor Ekkelenkamp onvoldoende is, lijkt een verhuur aan FC Twente tot de mogelijkheden te behoren.
Ekkelenkamp debuteerde in het seizoen 2017/2018 in Ajax 1, maar wist tot dusver nooit een vaste basisplaats te veroveren. De inmiddels 20-jarige middenvelder speelde zestien duels in het eerste elftal van Ajax en scoorde daarin driemaal.
Om een reactie te kunnen plaatsen moet u inloggen of voor een account registreren.
Voor Twente een bruikbare en ik denk stabiele kracht. Heeft wel wat functionele techniek, en is ook wel een beetje creatief/onvoorspelbaar. Goede mentaliteit en inzicht.
In de eredvisie blijven is prioriteit, levert meer op, en van daaruit langzaam stapjes maken.
Gehuurde spelers trekken het niveau van gekochte/eigen spelers ook omhoog, kan je die weer verkopen.
Als het geen club was met een hele grote aanhang. En het wekelijks vol zat
Was het allang opgedoekt
Overschat je je zelf dan? Of zit het met je mentaliteit wel goed.
Het enige wat hier staat, dat hij voor zijn kans wil gaan
En dan heb je een bord voor je kop? Ooit zelf ergens voor gegaan? Of gooi je de handdoek gelijk?
Hebben het niet goed gedaan, boven de stand geleefd.
Wie heeft er geen hekel aan Ajax?
Misschien Sparta, maar voor de rest heel Nederland.
Een club met heel veel trouwe supporters
Waar het bijna altijd vol zit