'Fijnsbesnaarde controleur' Pröpper getipt bij Ajax
Volgens Het Parool zou Oranje-international Davy Pröpper niet misstaan bij Ajax. Het medium denkt dat de middenvelder van Brighton & Hove Albion een verlate opvolger voor de afgelopen zomer vertrokken Lasse Schöne zou kunnen zijn.
De krant is van mening dat Ajax nu een type speler als Pröpper mist. 'Davy Pröpper laat wedstrijd na wedstrijd zien wat je aan hem hebt', valt er te lezen. Zijn veelzijdigheid zou goed van pas kunnen komen in de opbouw bij de Amsterdammers. 'De fijnbesnaarde controleur laat bij club en land zien in verschillende speelstijlen en opbouwvormen een betrouwbare pion te zijn met een solide balbehandeling en een sterk positioneringsgevoel.'
Er kleeft echter wel één nadeel aan het aantrekken van Pröpper. De middenvelder, die in het verleden actief was bij Vitesse en PSV, zit wellicht al aan zijn plafond. Met zijn leeftijd van 28 jaar zit er nog weinig groeipotentieel in de geboren Arnhemmer. 'Maar voor nu weet je wel wat je aan hem hebt. De Ajax-opbouw ontbeerde afgelopen seizoen een balvaste pass-specialist op het middenveld. Een type-Pröpper, zou je haast zeggen.'
Om een reactie te kunnen plaatsen moet u inloggen of voor een account registreren.
Maar Klaassen? Dan ga je keihard achteruit qua niveau en ambitie. Propper: ja! Daar pleit ik al een jaar voor. En toen hij bij Vitesse speelde wilde ik hem ook al hebben maar toen koos ie helaas voor PSV.
Ik denk dat Propper de best van de 3 is.
Indien fit is van ginkel beter. Liefst vd beek houden
Tadic
Neres - Promes - Antony
Gravenberch- Pröpper
Martinez - Blind - Alvarez - Timber
Cillessen
Verder Veltman, Labyad en Marin laten vertrekken. Ziyech is al weg en waarschijnlijk zullen Onana en Tagliafico ook wel verkocht worden... Al kan Overmars met Onana mogelijk de poot nog stijf houden.
Met een basiself bestaande uit:
Onana
Mazraoui Schuurs Blind Martinez
Van de Beek Propper
Stengs
Neres Tadic Promes
En een bank met talenten als Dest, Eiting, Gravenberch, Traore, Antony, Unuvar en Alvarez en ervaren reserves als Vertonghen en Huntelaar, staat er een uitstekend team.
Ajax zal minder krijgen voor uitgaande transfers, maar waarschijnlijk ook minder hoeven te betalen.