Ajax Showtime Homepage

Seedorf tekent bij Botafogo

Clarence Seedorf heeft dan eindelijk een nieuwe club na zijn vertrek bij AC Milan. De oud-Ajacied gaat zijn carrière vervolgen bij het Braziliaanse Botafogo. Dat maakt de Zuid-Amerikaanse club bekend op haar website.

De 36-jarige Seedorf hield de media lang in spanning, maar bij Botafogo mogen ze nu eindelijk pronken met hun nieuwe aanwinst. Seedorf wordt 'de belangrijkste transfer ooit van een buitenlandse speler door een club uit Brazilië' genoemd. (foto: VI-images/Orange Pictures)


Archief Ajax Showtime

Heb je tips, vragen, wil je adverteren of samenwerken? Mail ons: info@ajaxshowtime.com.
Spelling en grammatica mede dankzij Gremlinskaffa.

Plaats een reactie

Om een reactie te kunnen plaatsen moet u ingelogd zijn, heeft u nog geen account kunt u zich hieronder registreren.

Login

Registreren

Beschikbaarheid van gebruikersnaam   E-mail adres nieuw   Wachtwoord validatie  

Ik ga akkoord met de algemene voorwaarden

Reacties

Laatste video's:

Koolhoven en Dekker over Ajax (Copa TV)Hoogtepunten Ajax-Spurs (Copa Amsterdam)Samenvatting Ajax A1-Chelsea Ghana A1R. de Boer met Men United op de CopaHet seizoen in 30 minutenDe hoofdprijs voor Viktor (Ajax TV)
Avatar van TKMT88
Door TKMT88, maandag 2 juli 2012 17:26
Reactie op pcknaller, maandag 2 juli 2012 07:09
Snap al die verdeelde meningen best hoor, maar om heel eerlijk te zijn.... In Nederland heeft hij nooit echt kunnen overtuigen, niet bij Ajax en niet bij het nederlands elftal. Hij heeft een mening en is daarom als lastig bestempeld. Hij VIND duidelijk dat hij respect hoort te krijgen op basis van zijn "prestaties". Persoonlijk heb ik daar nogal wat moeite mee, als voetballer was hij aardig maar als mens vond hij zich groter dan de rest. in ieder geval een eigenschap die in Italie goed werd ontvangen. Voor of tegenstanders van de man..... het gaat om de feiten. En niet de feiten dat de clubs waar hij speelde ec's wonnen, maar de persoonlijke prestaties. Die feiten worden groter gemaakt dan ze in werkelijkheid zijn.
Kijk jij wel voetbal, want dit slaat dus helemaal nergens op hè...
Avatar van GvD1989
Door GvD1989, maandag 2 juli 2012 16:58
Reactie op Bazinga, zondag 1 juli 2012 17:42
http://www.nederland.tv/nederland-1/raymanns-helden.html Nog iemand de uitzending van bovenstaande link gezien over Clarence Seedorf? (27/5) Niet alleen als voetballer, maar ook als mens en zakenman is hij een voorbeeld voor velen. En dan doel ik met name op voetballers die echt alleen maar eurotekens zien.
Ik had het voorstukje gezien in een reclameblok, maar heb de uitzending toen niet kunnen kijken. Nu alsnog gedaan. Dus bedankt voor die link!!
Avatar van afc_red
Door afc_red, maandag 2 juli 2012 12:09
Clarence held en sportman pur sang, is een man van de wereld.
Heeft alles gewonnen wat er te winnen viel (behalve met oranje dan)
de meeste figuren die hier hun zure comments neer plempen waren nog vloeibaaar toen Clarence al samen met Frenkie de Europacup 1 won.
Clarence hoeft het niet meer te doen voor de poen, Clarence gaat nog 2 jaar ballen in dat mooie Brazilië , dichtbij z,n roots en het land waar zijn vrouw vandaan komt.
Maar bovenal gaat Clarence zijn grote passie doorzetten in Een land en bij een club waar hij als een held wordt binnengehaald.

Clarence is een levende legende, veel te groot voor dit kleine landje.
En geef hem is ongelijk.
Avatar van DanielFrancesco
Door DanielFrancesco, maandag 2 juli 2012 11:11
Reactie op wesley_ajax93, zondag 1 juli 2012 17:12
kan ie lekker kleuren in de zon.... o wacht
dude. grow the fuck up.
Avatar van pcknaller
Door pcknaller, maandag 2 juli 2012 07:09
Snap al die verdeelde meningen best hoor, maar om heel eerlijk te zijn.... In Nederland heeft hij nooit echt kunnen overtuigen, niet bij Ajax en niet bij het nederlands elftal. Hij heeft een mening en is daarom als lastig bestempeld. Hij VIND duidelijk dat hij respect hoort te krijgen op basis van zijn "prestaties". Persoonlijk heb ik daar nogal wat moeite mee, als voetballer was hij aardig maar als mens vond hij zich groter dan de rest. in ieder geval een eigenschap die in Italie goed werd ontvangen.

Voor of tegenstanders van de man..... het gaat om de feiten. En niet de feiten dat de clubs waar hij speelde ec's wonnen, maar de persoonlijke prestaties. Die feiten worden groter gemaakt dan ze in werkelijkheid zijn.
Avatar van 3star3
Door 3star3, zondag 1 juli 2012 23:46
Reactie op wesley_ajax93, zondag 1 juli 2012 17:12
kan ie lekker kleuren in de zon.... o wacht
Heel goedkoop...
Avatar van Bazinga
Door Bazinga, zondag 1 juli 2012 17:42
http://www.nederland.tv/nederland-1/raymanns-helden.html

Nog iemand de uitzending van bovenstaande link gezien over Clarence Seedorf? (27/5)
Niet alleen als voetballer, maar ook als mens en zakenman is hij een voorbeeld voor velen. En dan doel ik met name op voetballers die echt alleen maar eurotekens zien.
Avatar van wesley_ajax93
Door wesley_ajax93, zondag 1 juli 2012 17:12
kan ie lekker kleuren in de zon.... o wacht
Avatar van Roovers419
Door Roovers419, zondag 1 juli 2012 16:28
Reactie op gooseman, zondag 1 juli 2012 11:06
Wederom een oud ajax speler die geld belangrijker vind dan clubliefde! Weet waar je vandaan komt Clarence...
@ mr gooseman...Ik denk dat Clarence volledig in zen recht staan....Wij hebben als Ajax publiek onszelf schandalig gedragen tegenover hem! (behalve destijds de f-side)
Avatar van geronimo
Door geronimo, zondag 1 juli 2012 15:14
Mooi zo lekker ver weg
Avatar van 3star3
Door 3star3, zondag 1 juli 2012 14:35
Reactie op Daantje Makkes, zondag 1 juli 2012 13:58
Joh meen je dat nou....
Ja dat meen ik Daantje...
Avatar van RobertoStrife
Door RobertoStrife, zondag 1 juli 2012 14:34
Leuk voor hem en z'n vrouw, maar het blijft zuur dat wij als Ajax maar 2/3 jaar echt van hem hebben kunnen genieten.
Avatar van Daantje Makkes
Door Daantje Makkes, zondag 1 juli 2012 13:58
Reactie op 3star3, zondag 1 juli 2012 13:56
Hij is met een Braziliaanse getrouwd en Suriname is buurland van Brazilie,dus hij is dichter bij huis. Veel succes,Clarence the walking legend!
Joh meen je dat nou....
Avatar van 3star3
Door 3star3, zondag 1 juli 2012 13:56
Reactie op Rouwdouwer, zondag 1 juli 2012 12:21
Als ie geld écht het belangrijkste had gevonden was ie wel naar de woestijnstaten of naar China gegaan. Denk dat Clarence niet zoveel meer heeft met NL. Hij woont al langer in 't buitenland dan dat ie ooit in NL woonde. Hij is met een Braziliaanse getrouwd, prachtig toch dat ie daar in dat voetbalgekke land nog 2 jaar gaat ballen. Prachtige carriere heeft die jongen gehad!
Hij is met een Braziliaanse getrouwd en Suriname is buurland van Brazilie,dus hij is dichter bij huis.

Veel succes,Clarence the walking legend!
Avatar van Fresh
Door Fresh, zondag 1 juli 2012 13:04
Reactie op DHsuarez16, zondag 1 juli 2012 11:44
Als je zo lang zo hard bent uitgekotst hier in Nederland door alles en iedereen en nooit het respect gekregen wat je verdiend, kan ik de keuze begrijpen om lekker naar een mooi land te gaan waar voetbal is geïntegreerd in de samenleving. Ik neem em niks kwalijk.
+ tis t land waar z'n vrouw vandaan komt
Avatar van Daantje Makkes
Door Daantje Makkes, zondag 1 juli 2012 12:42
Reactie op gooseman, zondag 1 juli 2012 11:06
Wederom een oud ajax speler die geld belangrijker vind dan clubliefde! Weet waar je vandaan komt Clarence...
Hij komt uit Paramaribo hahaha
Avatar van Rouwdouwer
Door Rouwdouwer, zondag 1 juli 2012 12:21
Reactie op gooseman, zondag 1 juli 2012 11:06
Wederom een oud ajax speler die geld belangrijker vind dan clubliefde! Weet waar je vandaan komt Clarence...
Als ie geld écht het belangrijkste had gevonden was ie wel naar de woestijnstaten of naar China gegaan.

Denk dat Clarence niet zoveel meer heeft met NL. Hij woont al langer in 't buitenland dan dat ie ooit in NL woonde. Hij is met een Braziliaanse getrouwd, prachtig toch dat ie daar in dat voetbalgekke land nog 2 jaar gaat ballen.

Prachtige carriere heeft die jongen gehad!
Avatar van DHsuarez16
Door DHsuarez16, zondag 1 juli 2012 11:44
Reactie op gooseman, zondag 1 juli 2012 11:06
Wederom een oud ajax speler die geld belangrijker vind dan clubliefde! Weet waar je vandaan komt Clarence...
Als je zo lang zo hard bent uitgekotst hier in Nederland door alles en iedereen en nooit het respect gekregen wat je verdiend, kan ik de keuze begrijpen om lekker naar een mooi land te gaan waar voetbal is geïntegreerd in de samenleving. Ik neem em niks kwalijk.
Avatar van gooseman
Door gooseman, zondag 1 juli 2012 11:06
Wederom een oud ajax speler die geld belangrijker vind dan clubliefde! Weet waar je vandaan komt Clarence...