Ajax Showtime Homepage

De Mos: 'Klaar met Robben'

Aad de Mos liet na afloop van Oranje - Denemarken duidelijk merken dat hij niet meer gediend is van de aanwezigheid van Arjen Robben. De buitenspeler miste veel kansen en is volgens De Mos 'te voorspelbaar'.

'Afellay en Robben waren te voorspelbaar', begint De Mos over de buitenspelers. 'Vooral het hoofdstuk Robben heb ik wel een beetje uit. Hij blijft maar naar binnen komen vanaf rechts en niets gaat tussen de palen. Ik ben er wel een beetje klaar mee.'

De Mos was verder totaal niet tevreden over Gregory van der Wiel en pleit voor een team dat wordt gebouwd rondom Klaas-Jan Huntelaar. 'Huntelaar deed het goed, maar de keeper blokte zijn bal perfect. Bij het penalty-moment was hij ook betrokken dus ik zou hem laten staan.'

Heb je tips, vragen, wil je adverteren of samenwerken? Mail ons: info@ajaxshowtime.com.
Spelling en grammatica mede dankzij Gremlinskaffa.

Plaats een reactie

Om een reactie te kunnen plaatsen moet u ingelogd zijn, heeft u nog geen account kunt u zich hieronder registreren.

Login

Registreren

Beschikbaarheid van gebruikersnaam   E-mail adres nieuw   Wachtwoord validatie  

Ik ga akkoord met de algemene voorwaarden

Reacties

Laatste video's:

Hoogtepunten Ajax-Spurs (Copa Amsterdam)Samenvatting Ajax A1-Chelsea Ghana A1R. de Boer met Men United op de CopaHet seizoen in 30 minutenDe hoofdprijs voor Viktor (Ajax TV)Fanatieke laatste training (Ajax TV)
Avatar van Am*damned
Door Am*damned, dinsdag 3 juli 2012 14:27
Reactie op Daantje Makkes, dinsdag 3 juli 2012 13:57
Zo lekker subjectief weer, een trainer die zijn club kampioen maakt is in jouw ogen een slechte trainer.. Hahaha laat me niet lachen en hoe dan te denken over Koeman of alle andere Ajacieden die ooit in dienst van PSV hebben getreden en vice versa. Kom uit die waan en zet die knop van realisme eens aan voor de verandering
Lezen?!,?, hij was trainer van Vitesse. En wisselde zijn keeper terwijl die heel goed stond te keepen. Waardoor PSV ruim won.
Avatar van Daantje Makkes
Door Daantje Makkes, dinsdag 3 juli 2012 13:57
Reactie op Sualex, donderdag 14 juni 2012 21:20
Voor mij niet! Hij maakte PSV kampioen ten koste van ons. Als trainer van Vitesse wisselde hij zijn keeper tegen PSV die heel goed stond te keepen. Aad de Mos woont op loopafstand van de herdgang. Het trainingscomplex van PSV. Ik vind het een kwal.
Zo lekker subjectief weer, een trainer die zijn club kampioen maakt is in jouw ogen een slechte trainer.. Hahaha laat me niet lachen en hoe dan te denken over Koeman of alle andere Ajacieden die ooit in dienst van PSV hebben getreden en vice versa.

Kom uit die waan en zet die knop van realisme eens aan voor de verandering
Avatar van Jowen
Door Jowen, vrijdag 29 juni 2012 22:54
Helemaal mee eens
Avatar van Sualex
Door Sualex, donderdag 14 juni 2012 21:20
Reactie op Daantje Makkes, maandag 11 juni 2012 11:43
Aad de Mos, man naar mijn hart!
Voor mij niet! Hij maakte PSV kampioen ten koste van ons. Als trainer van Vitesse wisselde hij zijn keeper tegen PSV die heel goed stond te keepen.
Aad de Mos woont op loopafstand van de herdgang. Het trainingscomplex van PSV.
Ik vind het een kwal.
Avatar van Bonnie Blauw
Door Bonnie Blauw, woensdag 13 juni 2012 09:59
Oprotten met de nerdbek robben!
Avatar van Ruff Rhythim
Door Ruff Rhythim, maandag 11 juni 2012 13:28
Ik weet er nog wel een.

Vervang die grijze muis van een vmarwijk ff voor Aadje.
Avatar van Daantje Makkes
Door Daantje Makkes, maandag 11 juni 2012 11:43
Aad de Mos, man naar mijn hart!
Avatar van jm93
Door jm93, zondag 10 juni 2012 21:47
Reactie op robert R., zondag 10 juni 2012 19:47
Begint er weer 1 over 2 jaar terug hoor. We leven in het heden en naar het WK heeft Robben er weinig van gebakken en op dit moment voegt hij weinig toe.
volgens mij geldt dat voor (bijna) heel het nederlands elftal dat ze er dit jaar weinig van gebakken hebben, robben zorgt voor vereweg voor de meeste dreiging.
Gister speelde hij wel een slechte wedstrijd maar om dan al te roepen dat hij uit de basis moet is echt onzin
Avatar van robert R.
Door robert R., zondag 10 juni 2012 19:47
Reactie op jm93, zondag 10 juni 2012 19:42
ik weet niet wat voor onzin je allemaal plaats maar Robben is gewoon de beste speler die je in je elftal hebt, zonder hem zou je nooit maar dan ook nooit in de finale van het wk zijn gekomen
Begint er weer 1 over 2 jaar terug hoor. We leven in het heden en naar het WK heeft Robben er weinig van gebakken en op dit moment voegt hij weinig toe.
Avatar van jm93
Door jm93, zondag 10 juni 2012 19:42
Reactie op robert R., zondag 10 juni 2012 11:49
Robben gewoon op de bank zetten. Blijft en is een egoist. En levert 7 van de 10 keer balverlies.
ik weet niet wat voor onzin je allemaal plaats maar Robben is gewoon de beste speler die je in je elftal hebt, zonder hem zou je nooit maar dan ook nooit in de finale van het wk zijn gekomen
Avatar van l0l
Door l0l, zondag 10 juni 2012 16:07
Ben helemaal klaar met het Nederlands elftal, die irritante Van Marwijk met zijn domme beslissingen. Die Van Persie die niks kan in het Nederlands elftal. Van der Wiel die hart door het ijs weer zakt en Bouma, Vlaar en Van Bommel niet om aan te zien.
Avatar van Mark03
Door Mark03, zondag 10 juni 2012 14:24
Zo ook voor het eerst sinds tijden dat die man weer eens iets zinnings zegt. Ik kan die man echt niet serieus nemen.

Robben blijft een goede speler alleen is hij nu gewoon niet in vorm. Op een eindtoernooi krijg je de tijd niet om in vorm te raken dus ik zou hem er uit halen. Waarom niet Narsingh als rechtsbuiten? Kan hij de achterlijn halen, voorzet geven op Huntelaar die hem binnen kopt.
Avatar van 3star3
Door 3star3, zondag 10 juni 2012 14:24
Reactie op robert R., zondag 10 juni 2012 11:49
Robben gewoon op de bank zetten. Blijft en is een egoist. En levert 7 van de 10 keer balverlies.
Nee Robben heeft gewoon iets speciaals en ik heb hem vaak genoeg,goed zien spelen vanaf rechts maar we moeten niet vergeten,dat onze buddy Wiel niks deed gister!!

Robben had telkens 2man tegen over zich en Wiel hielp nooit mee en dook nooit in de ruimtes,die de verdedigers van de Denen gaven!
Wiel had gister trouwens een strak kapsel aangemeten gekregen door zijn,'haar architect'...

Ik zou Robben gewoon laten staan maar links en Afellay eruit voor Narsingh.
Narsingh deed het geweldig tegen Bayern maar krijgt nu geen echte kans.

Maar liever Narsingh,Robben of zelfs Persie op de flank,dan Kuijt...
Avatar van Vinc-ajacied
Door Vinc-ajacied , zondag 10 juni 2012 12:18
Die maffe Aad heeft gewoon gelijk.

Vooral over Huntelaar, deed in die 20 minuten die hij kreeg het 20x beter dan Robin de Kakkerlak
Avatar van robert R.
Door robert R., zondag 10 juni 2012 11:49
Reactie op URBYEMANUELSON, zondag 10 juni 2012 11:37
robben moet gewoon op links en dan zet je affelay op rechts dan kunnen ze teminste een voorzet geven, en dan hoef je alleen huntelaar nog in de spits te zetten
Robben gewoon op de bank zetten. Blijft en is een egoist. En levert 7 van de 10 keer balverlies.
Avatar van URBYEMANUELSON
Door URBYEMANUELSON, zondag 10 juni 2012 11:37
robben moet gewoon op links en dan zet je affelay op rechts dan kunnen ze teminste een voorzet geven, en dan hoef je alleen huntelaar nog in de spits te zetten
Avatar van robert R.
Door robert R., zondag 10 juni 2012 11:24
Inderdaad Aadje! Je hebt helemaal gelijk