Het is bekend dat FC Twente aan de poort van de Champions League staat terammelen, maar je kan ook te ver gaan! Als een Tukkers Paard van Troje proberen de ArenA binnen te rijden is vragen om problemen en de Godenzonen verzoeken. Busje komt zo! Maar een bus tegen de slagboom parkeren is zóóó 2009. Wat is het verhaal? Kreeg de chauffeur een blackout bij het zien vande ArenA? Goed voorbeeld doet meestal volgen... Wel flauw om op Radio1 een complottheorie te suggereren. Dat zijn nog eens eindhovense Calimerotrekjes! Of heeft Theo voor BOB gespeeld? Maar goed dat die bus niet over de kop is gegaan! Al met al vielen de grappen over Theo Jansen best mee."Theo is de BOB van Enschede" en "Theo gaat een rondje geven" zijn liedjeswaar doorgaans geen Kamervragen over worden gesteld.
Wel dapper trouwens om de bus daar op de fly-over te parkeren. Bij ons betekent dat dat je als spelersgroep wat hebt uit te leggen aan de fans. Prachtig gezicht om daarna de hele selectie met hun tas te zien sjouwennaar de kleedkamer. De romantiek en nostalgie van het voetbal! De beeldenzijn rijp voor de campagne: ‘Tegen het moderne voetbal′. Ik neem aandat de Tukkers achteraf niet hebben geklaagd dat ze al vermoeid het veldbetraden. Wij laten spelers die ondermaats presteren talloze malen detrappen van de ArenA op en neer lopen. Dat zal ze leren! En hethellingspercentage daarvan is heel wat hoger dan die laffe verkeersdrempelvoor het parkeerdek. Concluderend kan ik stellen dat we FC Twente al voor de wedstrijd hebben gedwarsboomd!
Perez deed met het missen van zijn kansen echt moeite om voor de 3e keer een contract bij Ajax in de wacht te slepen. Blijkbaar heeft hij er toch spijt van dat hij volgens een verhaal van Studio Voetbal dat borstbeeldjebij de slagboom uit zijn auto heeft gegooid. Of waren ze dat soms aan het zoeken? Maar, eerlijk is eerlijk, ook de chauffeur van de Ajax-bus kan er wat van!
http://www.afcasupportersclub.nl/#2244
Login om een reactie te kunnen plaatsen.
Suarez - Lucky star