Ajax Showtime Homepage

Groot gat tussen wensen Ajax en Narsingh

De kans op een transfer van Luciano Narsingh naar Ajax lijkt niet al te groot. De speler en Ajax zitten ver uit elkaar wat betreft de eisen van de speler en de aanbieding die Ajax hem heeft gedaan. Dat vertelde hoofdtrainer Frank de Boer vlak voor aanvang van FC Emmen-Ajax.

'Er is volgens Narsingh en zijn zaakwaarnemer (Mino Raiola red.) nog een groot verschil tussen dat wat wij hebben aangeboden en wat zij willen', vertelde De Boer aan Eredivisie Live. 'En wij gaan niks meer bieden dan wat we hebben gedaan. We zijn van mening dat we echt een mooie aanbieding gedaan hebben.'

Ook ontkrachtte De Boer eerdere berichtgevingen die meldden dat Ajax een nieuw bod op de vleugelspeler uit zou brengen. 'Het heeft geen zin om met Heerenveen verder te praten als we er met de speler niet uit komen. En met Narsingh is het niet rond', aldus De Boer. (Foto: VI-Images)

Heb je tips, vragen, wil je adverteren of samenwerken? Mail ons: info@ajaxshowtime.com.
Spelling en grammatica mede dankzij Gremlinskaffa.

Plaats een reactie

Om een reactie te kunnen plaatsen moet u ingelogd zijn, heeft u nog geen account kunt u zich hieronder registreren.

Login

Registreren

Beschikbaarheid van gebruikersnaam   E-mail adres nieuw   Wachtwoord validatie  

Ik ga akkoord met de algemene voorwaarden

Reacties

Laatste video's:

Ajax - Goals, goals, goals (Ajax Showtime)Het seizoen van de ToekomstHet jaar van Viktor Fischer in beeldFenomenaal doelpunt Sneijder tegen ChinaVan Rhijn: 'Blind maakt er echt een rommel van' (OnsOranje.nl)De 4-1 van Hoesen bij Jong Oranje
Avatar van djaxax1
Door djaxax1, woensdag 11 juli 2012 11:12
Reactie op Maniche, maandag 9 juli 2012 23:31
In alle redelijkheid maar wat doen we met meneer 16,25 miljoen ? Verlengen en als ideale 12e man op 7,9 en 10 ?! Dat is pas kapitaalsvernietiging en niet volgens plan Cruyff !
heb je gezien hoe veel blessures Ajax het afgelopen jaar had in de voorhoede ?? goede vervangers heb je gewoon nodig
Avatar van 12ajax
Door 12ajax, dinsdag 10 juli 2012 08:15
Reactie op Maniche, maandag 9 juli 2012 23:31
In alle redelijkheid maar wat doen we met meneer 16,25 miljoen ? Verlengen en als ideale 12e man op 7,9 en 10 ?! Dat is pas kapitaalsvernietiging en niet volgens plan Cruyff !
Lijk mij dat je dan Suljemani verkoopt en Lukoki als backup erbij houdt. Boerrigter en Ebeiclio op links. Dus onze vriend Ozbiliz ook verkopen.
Avatar van Maniche
Door Maniche, maandag 9 juli 2012 23:31
Reactie op RicoChet, maandag 9 juli 2012 22:46
KOOP NARSINGH EN GEEF HEM NR.7 !!!
In alle redelijkheid maar wat doen we met meneer 16,25 miljoen ?
Verlengen en als ideale 12e man op 7,9 en 10 ?!
Dat is pas kapitaalsvernietiging en niet volgens plan Cruyff !
Avatar van RicoChet
Door RicoChet, maandag 9 juli 2012 22:46
KOOP NARSINGH EN GEEF HEM NR.7 !!!
Avatar van RicoChet
Door RicoChet, maandag 9 juli 2012 22:45
Reactie op ObjectoJood, maandag 9 juli 2012 21:45
Waarom in Nederland zoeken? Nederland is maar klein hoor..... Narsingh kan wat mij betreft lekker naar p=v gaan, je wil bij Ajax voetballen(terwijl je al een half jaar kontjes loopt te kussen bij Ajax) of je kiest voor t geld en gaat ergens anders voetballen waar je 200k meer verdient per jaar(wat zal je mond nu naar stront smaken)
omdat je nederlandse toekomstige internationals moet opleiden of kopen
Lukoki moet nog een hoop leren en heeft potentie maar er is geen betere echte rechtsbuiten te vinden naar mijn mening
Avatar van ObjectoJood
Door ObjectoJood, maandag 9 juli 2012 21:45
Reactie op RicoChet, maandag 9 juli 2012 13:34
Noem een betere rechtsbuiten dan in nederland
Waarom in Nederland zoeken? Nederland is maar klein hoor.....

Narsingh kan wat mij betreft lekker naar p=v gaan, je wil bij Ajax voetballen(terwijl je al een half jaar kontjes loopt te kussen bij Ajax) of je kiest voor t geld en gaat ergens anders voetballen waar je 200k meer verdient per jaar(wat zal je mond nu naar stront smaken)
Avatar van Janta
Door Janta, maandag 9 juli 2012 14:23
Reactie op RicoChet, maandag 9 juli 2012 13:34
Noem een betere rechtsbuiten dan in nederland
Wat is er mis met het talent Lukoki? Heeft minder eredivisie ervaring maar kan zo ingepast worden bij het 1e omdat deze uit eigen opleiding komt. Internationaal gezien heeft Narsingh net zoveel ervaring als Lukoki alleen met die verschil dat laatst genoemde weet hoe het is om onder druk te spelen bij Ajax. Het lijkt wel of hier ook het Calimero gedrag is toegeslagen, alles wat van buitenaf komt is meteen ook veel beter dan onze eigen talenten en daar geloof ik niet zo in.
Avatar van RicoChet
Door RicoChet, maandag 9 juli 2012 13:34
Reactie op Janta, maandag 9 juli 2012 11:03
1. Ajax gaat geen 5 miljoen neertellen voor een talent met een aflopend contract die zich op het hoogste niveau nog moet gaan bewijzen. 2. Waar hij vandaan komt interesseert mij geen hol als hij maar een meerwaarde is voor het team. 3. dat hij de beste rechtsbuiten van NL is moet nog bewezen worden want Ajax is andere koek dan H.veen. Ajax heeft een goed bod gedaan aan Narsingh en het is nu aan hem om er mee in te stemmen, pas daarna kunnen de onderhandelingen beginnen met H.veen.
Noem een betere rechtsbuiten dan in nederland
Avatar van flierefluiter
Door flierefluiter, maandag 9 juli 2012 11:27
Reactie op sbcobra, maandag 9 juli 2012 09:07
In het Eindhovens Dagblad laat Marcel Brands weten de berichtgeving uit Amsterdam vreemd te vinden dat Ajax niet zou kunnen voldoen aan de salariseisen van Luciano Narsingh en dat PSV meer zou bieden. "Het be­vreemdt mij, doorgaans betaalt Ajax hogere salarissen dan PSV." Brands ontkent iedere vorm van een akkoord, Narsingh heeft vol­gens Brands absoluut nog geen ja-woord gegeven . Bij de Eindhovenaren kan Narsingh een maximumbedrag van één miljoen euro verdienen. PSV kan niet verder gaan, omdat dit het huidige salarisplafond is van de Gemeente Eindhoven.
Wat klopt er niet aan de volgende zin:
"PSV kan niet verder gaan, omdat dit het huidige salarisplafond is van de Gemeente Eindhoven."

Ik heb er nog wel vertrouwen in dat Narsingh naar ons komt, maar de manier waarop dit allemaal gaat slaat natuurlijk nergens op.
Avatar van Janta
Door Janta, maandag 9 juli 2012 11:03
Reactie op RicoChet, maandag 9 juli 2012 01:22
Je kan het van twee kanten bekijken : 1.Ajax moet gewoon 5 miljoen neerleggen en je hebt de beste rechtsbuiten van nederland 2.Hij is Amsterdammer en het moet een eer zijn om het Ajax shirt aan te mogen trekken Hoe dan ook ik wil deze jongen echt graag bij Ajax zien en dan hebben we eindelijk een echte rechts/linksbuiten en echte spits en dat is heeeel lang geleden
1. Ajax gaat geen 5 miljoen neertellen voor een talent met een aflopend contract die zich op het hoogste niveau nog moet gaan bewijzen.
2. Waar hij vandaan komt interesseert mij geen hol als hij maar een meerwaarde is voor het team.
3. dat hij de beste rechtsbuiten van NL is moet nog bewezen worden want Ajax is andere koek dan H.veen.
Ajax heeft een goed bod gedaan aan Narsingh en het is nu aan hem om er mee in te stemmen, pas daarna kunnen de onderhandelingen beginnen met H.veen.
Avatar van sbcobra
Door sbcobra, maandag 9 juli 2012 09:07
Reactie op Denzel_ajacied, maandag 9 juli 2012 07:18
Narsingh is terug van vakantie.
In het Eindhovens Dagblad laat Marcel Brands weten de berichtgeving uit Amsterdam vreemd te vinden dat Ajax niet zou kunnen voldoen aan de salariseisen van Luciano Narsingh en dat PSV meer zou bieden. "Het be­vreemdt mij, doorgaans betaalt Ajax hogere salarissen dan PSV." Brands ontkent iedere vorm van een akkoord, Narsingh heeft vol­gens Brands absoluut nog geen ja-woord gegeven . Bij de Eindhovenaren kan Narsingh een maximumbedrag van één miljoen euro verdienen. PSV kan niet verder gaan, omdat dit het huidige salarisplafond is van de Gemeente Eindhoven.
Avatar van suarez1
Door suarez1, maandag 9 juli 2012 08:28
fijn ik ook
Avatar van Denzel_ajacied
Door Denzel_ajacied, maandag 9 juli 2012 07:18
Narsingh is terug van vakantie.
Avatar van RicoChet
Door RicoChet, maandag 9 juli 2012 01:22
Je kan het van twee kanten bekijken :
1.Ajax moet gewoon 5 miljoen neerleggen en je hebt de beste rechtsbuiten van nederland
2.Hij is Amsterdammer en het moet een eer zijn om het Ajax shirt aan te mogen trekken

Hoe dan ook ik wil deze jongen echt graag bij Ajax zien
en dan hebben we eindelijk een echte rechts/linksbuiten en echte spits en dat is heeeel lang geleden
Avatar van ObjectoJood
Door ObjectoJood, zondag 8 juli 2012 21:39
Reactie op ajaxsupzuidned, zondag 8 juli 2012 15:21
Het is eigenlijk heel simpel. Als een echte Amsterdammer en proffesioneel voetballer kiest om liever bij een andere club dan bij de Ajax dat eindelijk weer een gezonde club is met een duidelijk beleid waar oud-voetballers of liever gezegd mensen met voetbalverstand het voor het zeggen hebben. De club al weer 2 jaar de beste van Nederland zijn en ook CL spelen dit nog niet genoeg is om een keuze te maken dan kiest hij absoluut niet voor een sportieve carriere maar vooral voor eentje waar hij het meeste kan verdienen. Erg jammer als je dit al op je 21 ste doet en zeker als Ajax je ook nog een heel goed voorstel heeft gedaan. Zijn stap om nog niet naar het buitenland te gaan lijkt mij een hele wijze alleen om deze stap na een club als Ajax te maken is vele malen makkelijker dan een clubje als pisv omdat zij internationaal nog steeds zeer weinig voorstellen.
http://www.afca.nl/nieuws/ajax-zet-nieuwe-trend-in-topvoetbal/

Dit is dus NIET van mij zelf, maar het slaat wel de spijker op z'n kop, het moet een eer zijn te voetballen voor een instituut als Ajax, en zoals ik al eerder heb gemeld, je kan na een transfer bij Ajax vandaan véél meer verdienen, maar goed zoals in die column voetbal bij Ajax voetbal bij de beste
Avatar van ObjectoJood
Door ObjectoJood, zondag 8 juli 2012 21:37
Sterf
Avatar van Boer Gijs
Door Boer Gijs, zondag 8 juli 2012 21:30
Reactie op RoodWit, zondag 8 juli 2012 14:45
Klopt, wat is er nou zo moeilijk aan om de aanbod van Ajax te accepteren en er voor uit te komen dat je voor Ajax kiest. Of aan de andere kant, dat je voor PiSV gaat kiezen, dan is er tenminste duidelijkheid en kunnen we verder. Dit moddert maar door, hier word zelfs kamp-Narsingh niet beter van, want de aanbiedingen kunnen terug getrokken worden, en dan kan hij lekker een jaartje verder bij Heerenveen.
Lijkt me goed idee als Ajax en Psv afspreken zich niet te laten 'chanteren' door speler en zaakwaarnemer
Avatar van wesley_ajax93
Door wesley_ajax93, zondag 8 juli 2012 20:56
psv gaat afhaken zegt AS op twitter, ze hebben een financiële strop van 5 miljoen MOEHAHAHAHA
Avatar van afct
Door afct, zondag 8 juli 2012 20:23
Het begint op die hamlap soap te lijken ging ook over geld en autos en winkels alleen maar gezeik het is graag en een eer of niet
Avatar van Godenzoon24
Door Godenzoon24, zondag 8 juli 2012 17:25
Kom op Ajax klaar met die Narsingh!!! Klaar met de spelletjes en laat hem lekker verotten daar in Eindhoven of weet ik veel waar. Zorg dat je selectie rond is en zulke spelers moet je niet willen bah.