WEGGEVAAGD - Jong Ajax heeft Jong ADO Den Haag ingepakt. Het werd 0-7. Nicolai Boilesen speelde ruim een uur mee. Hij scoorde zelfs nog een keer.
Ebecilio opende op aangeven van Arica de score. Niet veel later scoorde de opkomende Van Rhijn na een prima combinatie. Ook Lukoki pikte zijn doelpuntje mee. De aanvaller scoorde beheerst na een uittrap van Cillessen. Boilesen kopte de 0-4 binnen bij zijn rentree. Ebecilio maakte voor rust heel simpel de 0-5.
Na rust ging Jong Ajax slordig om met de geboden kansen. Dubbele cijfers hadden er zeker ingezeten tegen een zeer slecht ADO. In de slotfase werd het nog 0-7 door een eigen doelpunt en een intikker van invaller De Sa.
Opstelling Ajax:
Cillessen; Ligeon, Veltman, Van Rhijn, Boilesen (61. Toivomaki); De Kamps, Serero, Rits (61. Kip); Lukoki, Arica (73. De Sa) en Ebecilio
Scoreverloop:
0-1 Ebecilio 19'
0-2 Van Rhijn 23'
0-3 Lukoki 26'
0-4 Boilesen 32'
0-5 Ebecilio 37'
0-6 eigen doelpunt 83'
0-7 De Sa 89'
Foto: Black Bath Towel Photographers
Heb je tips, vragen, wil je adverteren of samenwerken? Mail ons: info@ajaxshowtime.com.
Bespaar op uw autoverzekering en vergelijk meer dan 30 verzekeraars bij Autoverzekering Vergelijken.
Om een reactie te kunnen plaatsen moet u ingelogd zijn, heeft u nog geen account kunt u zich hieronder registreren.