Ajax Showtime Homepage

KNVB blij met deelname Ajax bij dames

De KNVB is blij dat Ajax mee gaat doen met de damescompetitie. Daarnaast kan het Ajax ook een ander gezicht geven.

'Voor het aanzien van de vrouwencompetitie is het uitermate belangrijk dat grote clubs als Ajax en PSV in het seizoen 2012-2013 deelnemen', stelt Rob de Leede van de KNVB. 'Deelname van de topclubs heeft zowel aantrekkingskracht op speelsters, trainers, televisie, sponsors en niet in de laatste plaats publiek', somt hij de voordelen op.

Tot voor kort heeft Ajax altijd de boot afgehouden om deel te nemen aan de Eredivisie voor vrouwen omdat de KNVB in zeer beperkte mate toestond dat clubs hun eigen talenten opleidden. Voor Ajax een zeer belangrijke reden om af te haken, omdat het opleiden van talenten de basis van de vereniging is. Die regels zijn nu versoepeld.

De KNVB verwacht dat deelname voor een club als Ajax interessant kan zijn omdat 'het de club een ander gezicht kan geven'. Bovendien verwacht de bond dat de club een nieuw publiek kan aanboren en daarmee interessant wordt voor potentiële sponsors.

De clubs die aan de Eredivisie deelnemen ontvangen een bijdrage van de KNVB die de meeste kosten voor deelname moeten dekken. Hoe hoog dat bedrag is, wilde de KNVB niet zeggen.

Ard van Duijvenbode


Archief Ajax Showtime

Heb je tips, vragen, wil je adverteren of samenwerken? Mail ons: info@ajaxshowtime.com.
Spelling en grammatica mede dankzij Gremlinskaffa.

Plaats een reactie

Om een reactie te kunnen plaatsen moet u ingelogd zijn, heeft u nog geen account kunt u zich hieronder registreren.

Login

Registreren

Beschikbaarheid van gebruikersnaam   E-mail adres nieuw   Wachtwoord validatie  

Ik ga akkoord met de algemene voorwaarden

Reacties

Laatste video's:

R. de Boer met Men United op de CopaHet seizoen in 30 minutenDe hoofdprijs voor Viktor (Ajax TV)Fanatieke laatste training (Ajax TV)Kluivert: 'Als Ajax me belt, denk ik er zeker over na (The Post Online)'Belooft veel voor volgend seizoen' (Ajax TV)
Avatar van Bjorn4Ajacied
Door Bjorn4Ajacied, woensdag 13 juni 2012 19:58
'De clubs die aan de Eredivisie deelnemen ontvangen een bijdrage van de KNVB die de meeste kosten voor deelname moeten dekken. Hoe hoog dat bedrag is, wilde de KNVB niet zeggen.'

Dat stemt me tevreden.