Ajax Showtime Homepage

'Veel scouts bekeken Eriksen'

Veel scouts zouden Christian Eriksen zondag in Enschede bekeken hebben. Het zou gaan om Real Madrid, Manchester United, Manchester City, Chelsea en Barcelona.

Madrid zou in Eriksen een backup zien voor Mesut Ozil. Real heeft achttien miljoen euro klaarliggen voor de Deense middenvelder.

Eriksen heeft altijd aangegeven in Amsterdam te willen blijven. (foto: VI-images/Orangepictures)


Archief Ajax Showtime

Heb je tips, vragen, wil je adverteren of samenwerken? Mail ons: info@ajaxshowtime.com.
Spelling en grammatica mede dankzij Gremlinskaffa.

Plaats een reactie

Om een reactie te kunnen plaatsen moet u ingelogd zijn, heeft u nog geen account kunt u zich hieronder registreren.

Login

Registreren

Beschikbaarheid van gebruikersnaam   E-mail adres nieuw   Wachtwoord validatie  

Ik ga akkoord met de algemene voorwaarden

Reacties

Laatste video's:

Het seizoen in 30 minutenDe hoofdprijs voor Viktor (Ajax TV)Fanatieke laatste training (Ajax TV)Kluivert: 'Als Ajax me belt, denk ik er zeker over na (The Post Online)'Belooft veel voor volgend seizoen' (Ajax TV)Toto vs. Spijkerman
Avatar van SanderAFCA
Door SanderAFCA, dinsdag 1 mei 2012 15:46
Contract openbreken en verlengen ! Volgend seizoen wordt hij nog belangrijker voor Ajax en zullen we alleen maar meer geld voor hem vangen !
Avatar van Linaatje04
Door Linaatje04, dinsdag 1 mei 2012 07:14
Kijken mag...
Avatar van DOPEBOYsGAME
Door DOPEBOYsGAME, dinsdag 1 mei 2012 03:54
Flikker op Real.. Met het dubbele bedrag mag je nog vriendelijk terug op t vliegtuig naar Madrid!
Avatar van Num
Door Num, dinsdag 1 mei 2012 01:11
Reactie op api86, maandag 30 april 2012 22:22
Hoop dat hij nog minstens een jaar blijft. Wat hebben wij als supporters aan die bedragen? Helemaal niks. Wel mooi rijtje van clubs pff.
Aan die bedragen hebben wij supporters, dat er een goede speler voor terug komt en dat onze club het goed heeft financieel gezien.
Avatar van api86
Door api86, maandag 30 april 2012 22:22
Hoop dat hij nog minstens een jaar blijft. Wat hebben wij als supporters aan die bedragen? Helemaal niks. Wel mooi rijtje van clubs pff.
Avatar van Num
Door Num, maandag 30 april 2012 22:20
Als clubs hem willen halen als backup kun je er nooit veel voor krijgen. Rot maar op tot je niets liever wilt dan Eriksen op die positie.
Avatar van Lazell
Door Lazell, maandag 30 april 2012 20:32
Vind Eriksen nou niet (veel) beter dan De Jong of Janssen op zijn positie. In potentie misschien wel, maar hij heeft nog veel te leren. Het buitenland zou veel te vroeg zijn en gelukkig beseft hij dat verdomd goed.
Avatar van jo1
Door jo1, maandag 30 april 2012 20:25
Reactie op IamLegend, maandag 30 april 2012 19:44
Dat was idd heerlijk om te zien! Hoe kort je eriksen ook dekt. Hij weet wel een oplossing, helaas verliest hij ook veel te vaak een duel op momenten dat het team niet zo goed uit komt.
idd hij loopt teveel met de bal en hij raakt dan 9 van de 10 x de bal kwijt. Ook zijn schot is niet goed
Avatar van Sualex
Door Sualex, maandag 30 april 2012 19:52
Reactie op AjaxDude12, maandag 30 april 2012 18:13
Voor 18 Miljoen meteen verkopen!
Jij bent gek! Hij is een groot talent die door veel clubs gevolgd wordt.
Alleen jij ziet zijn talent niet! Die andere clubs wel. Zeker nog een jaar Ajax en dan voor nog meer weg.
Avatar van IamLegend
Door IamLegend, maandag 30 april 2012 19:44
Reactie op ivomulder, maandag 30 april 2012 16:47
niet zo beslissend als hij kan zijn, maar mijn god wat heeft hij ook heerlijke combinaties opgezet in die wedstrijd
Dat was idd heerlijk om te zien! Hoe kort je eriksen ook dekt. Hij weet wel een oplossing, helaas verliest hij ook veel te vaak een duel op momenten dat het team niet zo goed uit komt.

Avatar van IamLegend
Door IamLegend, maandag 30 april 2012 19:43
Ik bekijk eriksen elke wedstrijd!
Avatar van Van Reenen
Door Van Reenen, maandag 30 april 2012 19:36
Kom nou, Real is toch geen topclub? Bestaat uit een elftal met voornamelijk schoppers met Pepe voorop. Daar hoort Christian niet in thuis. Daarnaast is 18M euro een belediging.
Avatar van Cello
Door Cello, maandag 30 april 2012 19:14
Reactie op AjaxDude12, maandag 30 april 2012 18:13
Voor 18 Miljoen meteen verkopen!
Dacht het niet. Het potentieel, dat er in Christian Eriksen zit is er nog lang niet uitgekomen.
Laat 'm eerst nog maar even bij ons schitteren en dan loopt die prijs van 18 miljoen vanzelf op... wie weet tot Sneijder of Huntelaar bedragen..... wie weet wel meer?.

Wanneer het huidige niveau van Eriksen al de top is die men denkt dat ie kan bereiken, dan zou ik ook zeggen: strik erom!.
Maar dat denk ik dus niet...... uiteindelijk valt er veel meer te halen uit een toekomstige Eriksen transfer.
Avatar van AjaxDude12
Door AjaxDude12, maandag 30 april 2012 18:13
Reactie op Sualex, maandag 30 april 2012 17:22
Deze jongen kun je zo daar neer zetten. Hij voetbalt gewoon mee. Zeker met die mannen er omheen. Je kon tegen Lyon zien dat hij samen met Vertonghen de enige was die het niveau feilloos aan konden. En Eriksen is heel belangrijk geweest dit jaar voor Ajax. Maar moet veel teveel meeverdedigen. En daarin is hij ook belangrijk geweest
Voor 18 Miljoen meteen verkopen!
Avatar van Sualex
Door Sualex, maandag 30 april 2012 17:22
Reactie op IamLegend, maandag 30 april 2012 15:42
Zo goed was eriksen niet tegen fc-twente!!!
Deze jongen kun je zo daar neer zetten. Hij voetbalt gewoon mee. Zeker met die mannen er omheen. Je kon tegen Lyon zien dat hij samen met Vertonghen de enige was die het niveau feilloos aan konden.
En Eriksen is heel belangrijk geweest dit jaar voor Ajax. Maar moet veel teveel meeverdedigen. En daarin is hij ook belangrijk geweest
Avatar van Janta
Door Janta, maandag 30 april 2012 17:00
Reactie op ivomulder, maandag 30 april 2012 16:47
niet zo beslissend als hij kan zijn, maar mijn god wat heeft hij ook heerlijke combinaties opgezet in die wedstrijd
Cruijff zei al eens; Simpel voetbal spelen is het meest moeilijke voor een voetballer en Eriksen laat zien van wat Cruijff bedoelde.
Avatar van ivomulder
Door ivomulder, maandag 30 april 2012 16:47
Reactie op IamLegend, maandag 30 april 2012 15:42
Zo goed was eriksen niet tegen fc-twente!!!
niet zo beslissend als hij kan zijn, maar mijn god wat heeft hij ook heerlijke combinaties opgezet in die wedstrijd
Avatar van jo1
Door jo1, maandag 30 april 2012 16:45
Reactie op IamLegend, maandag 30 april 2012 15:42
Zo goed was eriksen niet tegen fc-twente!!!
helemaal mee eens, deze jongen heeft mij nog niet overtuigd. Talent heeft hij , maar deze jongen als stand in voor Ozil is appels met peren vergelijken
Avatar van cruijffthebest
Door cruijffthebest, maandag 30 april 2012 16:34
40 miljoen en geen cent minder, de Aldi is definitief dicht voor het buitenland!!!!!
Avatar van Janta
Door Janta, maandag 30 april 2012 16:29
Wat doet Ajax als er door 1 van de genoemde clubs ineens een enorme buidel met geld op tafel gelegd word?