Ajax Showtime Homepage
Inloggen | Registreren | Wachtwoord vergeten

Suarez haalt 12.000 euro voor Haïti op

De shirtveiling die Luis Suarez onlangs op internet organiseerde heeft ruim 12.000 euro opgebracht. De aanvoerder van Ajax stelde op eigen initiatief tien wedstrijdshirts beschikbaar voor de slachtoffers in Haïti. Maandag overhandigde Suarez het shirt persoonlijk aan de hoogste bieder.

Als Luis Suarez deze week boodschappen doet, komt hij wellicht een bekende tegen. Tenminste, na maandag zou hij Pascal Brugmans kunnen herkennen. De 21-jarige supermarktmedewerker uit Amsterdam bood eind januari het hoogste bedrag op een van de tien gesigneerde shirts, die Suarez ter veiling voor de slachtoffers van de aardbeving in Haïti had aangeboden. ,,Hij komt geregeld in de supermarkt waar ik werk, dus ik heb hem wel vaker gezien”, sprak de seizoenskaarthouder uit vak 423 met een glimlach, vlak voordat hij de Uruguyaan na afloop van de training persoonlijk ontmoette.

Rond het middaguur kwamen supermarktmedewerker en klant, of beter gezegd: de hoogste bieder en Suarez, elkaar in het spelershome van Ajax tegen. De aanvoerder van Ajax overhandigde overhandigde het thuisshirt, waarop Brugmans 1693,93 euro bood. Daarnaast gaf de Uruguyaan ook een uitshirt aan de Amsterdammer, omdat hij ook op een van de andere veilingdagen de hoogste bieder bleek.

,,Aanvankelijk wilde ik alleen maar meebieden om de veiling een beetje aan te jagen”, bekende de Ajax-fan aan de rand van het trainingsveld. ,,Zo deed ik dat ook bij de veiling van de Eredivisie. Daar heb ik nog meegeboden op het shirt van Eyong Enoh, maar toen was ik niet de hoogste bieder. Toen Suarez vervolgens zelf een veiling begon, heb ik opnieuw meegedaan. Bij het thuisshirt (uiteindelijk het hoogste bod van de veiling, red.) heb ik zelfs in de laatste minuut nog een kick gegeven. Bij het uitshirt bleek mijn bod in de ochtend al voldoende.”

De overige acht shirts die tijdens de vijfdaagse veiling werden aangeboden hebben samen met het uit- en thuisshirt van de seizoenkaarthouder uit vak 423 ruim 12.000 euro opgeleverd. ,,Natuurlijk is het leuk om zo’n uniek shirt van de beste speler van Ajax te hebben, maar het is ook fijn dat we hier de slachtoffers in Haïti een beetje mee kunnen helpen. Bij elkaar zijn miljoenen mensen op wat voor manier dan ook door de ramp getroffen.”

Lees verder extern

Plaats een reactie

Login om een reactie te kunnen plaatsen.

Reacties

Avatar van jodenAFCA
Door jodenAFCA, maandag 8 februari 2010 18:30
hoe meer voor haiti, hoe beter
Avatar van Luis Lodeiro
Door Luis Lodeiro, maandag 8 februari 2010 16:41
Reactie op afcas, maandag 8 februari 2010 16:07
nou ja als hij nog bij zijn ouders thuis woont zou het wel kunnen bij mij in de buurt is er ook 1 van 23 die verdient 15 euro per uur als je dan thuis woont en geen school hebt dan verdien je denk ik wel redelijk hoor
23 en 15 euro per uur in een supermarkt??? zal wel bruto zijn, en dan nog is het veel
Avatar van afcas
Door afcas, maandag 8 februari 2010 16:07
Reactie op swag, maandag 8 februari 2010 13:57
en dat voor een supermarktmedewerker. denk niet dat die jongen al te veel geld verdient
nou ja als hij nog bij zijn ouders thuis woont zou het wel kunnen

bij mij in de buurt is er ook 1 van 23 die verdient 15 euro per uur als je dan thuis woont en geen school hebt dan verdien je denk ik wel redelijk hoor
Avatar van legendslive4eva
Door legendslive4eva, maandag 8 februari 2010 15:00
wel HEEL gul! klasse Pascal Brugmans! Lief dat je een grote hap van je hardverdiende geld aan mensen in nood geeft!
Avatar van RobertoStrife
Door RobertoStrife, maandag 8 februari 2010 14:02
Reactie op swag, maandag 8 februari 2010 13:57
en dat voor een supermarktmedewerker. denk niet dat die jongen al te veel geld verdient
Ja idd!
Avatar van swag
Door swag, maandag 8 februari 2010 13:57
en dat voor een supermarktmedewerker. denk niet dat die jongen al te veel geld verdient
Avatar van AFCA91
Door AFCA91, maandag 8 februari 2010 13:37
Dat is erg veel geld netjes

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

FC Update voetbalnieuws