Volgens het Franse medium France Football zou Manchester United geïnteresseerd zijn in oud-Ajacied Gregory van der Wiel. De komst van de verdediger, die nu nog uitkomt voor Paris Saint-Germain, hangt wel af van manager Louis van Gaal, die enorm onder druk staat.
Afgelopen zomer haalde Manchester United de Italiaan Matteo Darmian als rechtsback, maar na een goed begin is de verdediger, mede door enkele blessures, erg wisselvallig gebleken. Hierdoor moest Van Gaal al enkele keren met Ashley Young of Guillermo Varela als rechterverdediger spelen.
Van der Wiel heeft bij Paris Saint-Germain nog een contract tot het einde van het huidige seizoen. Dit seizoen speelde hij tot dusver in elf officiële wedstrijden voor de Parijse club, waarin hij drie keer een assist afleverde.













![[Update] 'Here we go' van Romano: 'Tomiyasu tekent tot einde seizoen voor Ajax'](https://r.testifier.nl/Acbs8526SDKI/resizing_type:fill/width:200/height:113/plain/https%3A%2F%2Fs3-newsifier.ams3.digitaloceanspaces.com%2Fwww.ajaxshowtime.com%2Fimages%2F2025-12%2Ftomiyasu-arsenal-6936d50f3932c.jpg@webp)





















Plaats reactie