'Feyenoord wilde Kudus, maar kwam uit bij Diemers'
Feyenoord had eerder dit kalenderjaar plannen om Mohammed Kudus over te nemen van FC Nordsjaelland, maar de coronacrisis gooide roet in het eten, zo meldt Feyenoord-watcher Mikos Gouka van het Algemeen Dagblad bij Voetbalpraat. De Rotterdammers gingen uiteindelijk met Mark Diemers aan de haal, terwijl Kudus naar rivaal Ajax vertrok.
Naast Kudus stonden ook Joey Veerman en Chidera Ejuke (beiden sc Heerenveen) hoog op het verlanglijstje van algemeen directeur Frank Arnesen. Feyenoord kon vanwege de coronacrisis geen hoge bedragen op tafel leggen, waardoor zij uitkwamen bij Mark Diemers en Bryan Linssen.
'Het was beter iets dan niets, dachten ze bij Feyenoord. Ze zullen in De Kuip ook wel beseffen dat ze met aankopen als Diemers en Linssen geen kampioen worden', aldus Gouka. Kudus vertrok uiteindelijk voor naar verluidt negen miljoen euro van FC Nordsjaelland naar Ajax en hij is zijn debuutseizoen tot op heden ijzersterk begonnen.
👀 De potentiële aankopen van Feyenoord veranderden aanzienlijk door de coronacrisis.
— FOX Sports (@FOXSportsnl) October 19, 2020
Voor de crisis: Mohammed Kudus, Joey Veerman en Chidera Ejuke.
Na de crisis: Mark Diemers.#Voetbalpraat pic.twitter.com/dUO3TmCkUl
Om een reactie te kunnen plaatsen moet u inloggen of voor een account registreren.
Man man man, je bent de 2e club van nederland, komt uit een grote stad met een enorme industrie en bedrijfsleven, je slaat je tot vervelens toe op de borst over hoe groot en geweldig je aanhang wel niet is, maar ondertussen heb je al 35 jaar structureel geen cent om je reet te krabben. Dat geld gebrek is geen excuus, dat is een enorme blamage....
Graag het volgende onzin gerucht.
Ik gun Feyenoord ook een revolutie, maar dan wel met de juiste mensen. Je kan natuurlijk nooit een uithangbord maken van Dirk Kuyt.
Als je zo doorgaat dan komen de chiquere, rijkere sponsoren echt niet hoor. Die willen zich echt niet vereenzelvigen met marginaal lomp snuivers volk. Feyenoord moet zich veel meer optrekken aan de stad Rotterdam wat gewoon een moderne, vooruitstrevende, bruisende stad is geworden. De enige club in Rotterdam wat een beetje alles van Rotterdam heeft dat is Sparta. Rotterdam is ook een stad wat vol zit met kunstenaars, muzikanten, architecten, doktoren etc. Net zoals Amsterdam. Maar Feyenoord presenteert zich niet als een club voor alle lagen van de bevolking van Rotterdam. Het loopt hopeloos achter.
Dat boerenkool, klompen met haring gelul dat werkt echt niet op 75% van de spelers wat er zich in de opleiding van Feyenoord bevindt. Dat zijn bijna allemaal jongens met Surinaamse, Marokkaanse, Turkse, Antiliaanse roots. Die hebben ook niets met 90% wat zich Feyenoord supporter noemt.
Dit soort verhalen komt nu wel erg vaak uit Rotterdam. Alsof ze zichzelf en door de media proberen vrij te pleiten van gedane marginale aankopen
Apart dat je er niks van hoort totdat desbetreffende speler een schot in de roos blijkt te zijn, dan wilde zij hem opeens ook. En oh ja, zij hadden hem al veeeel eerder op de korrel dan Ajax. Dat doet het altijd zo lekker bij de achterban.
Iets wat Feyenoord niet echt heel erg goed doet.
Ik denk dat ze nu wel een goede weg in zijn geslagen met Arnesen.
Zogenaamd hebben ze nooit geld maar hun begroting is na -tig jaar wanbeleid nog steeds hoger dan die van AZ, Vitesse en Willem II samen.
Wilden geen paar ton investeren voor de jeugd in de KKD, niet geheel verrassend leiden ze dan ook al jaren weinig bijzonders op. Kunnen nooit iemand betalen maar ze verkopen ook nooit ff 5 of 6 spelers om de kas te spekken en na een 'tussenjaar' weer een verse start te maken.
Misschien hadden ze beter een keer in het rechterrijtje kunnen eindigen dan die titel kunnen pakken een paar jaar terug. Nu verandert er niks en ondertussen stroomt de KNVB vol met hun fantastische bestuurders en managers.
Er zal daar binnenkort uit pure paniek wel een investeerdersclubje binnen wandelen, dat misschien ook nog wel garant gaat staan voor een veel te groot stadion dat ze daar willen gaan bouwen en dat zal misschien op de korte termijn even een boost geven, maar uiteindelijk zal dan ook weer de ellende gaan toeslaan zodra die club hun centen terug willen.
Zij hebben echt een Red Bull nodig dat meteen de hele leiding overneemt en die oude gortepapcultuur eruit werkt.
Wat zou Kudus aantrekkelijker vinden Ajax of Feyenoord
Eigelijk overbodige vraag
Kop moet zijn "Feyenoord droomde van Kudus, Ejuke en Veerman".
Toch mooi om te zien dat ze toch lekker naar ons komen:)
Daarnaast heeft Feyenoord naast Diemers, wat een prima ED-speler is, ook Texeira en Linssen gehaald.