AZ, PSV en Feyenoord kennen EL-tegenstanders
AZ, Feyenoord en PSV weten na de loting van maandagmiddag hoe zij de Europa League moeten bereiken. Het drietal clubs moet nog twee voorrondes zien te overleven om het hoofdtoernooi van het Europese toernooi te bereiken.
AZ zal het in de derde voorronde moeten opnemen tegen Mariupol uit Oekraïne. Wanneer de Alkmaarders dat tweeluik winnen, wacht in de play-offs het treffen met of Royal Antwerp (België) of Viktoria Plzen (Tsjechië).
Feyenoord speelt in de derde voorronde tegen het Georgische Dinamo Tbilisi. Wanneer de Rotterdammers het tweeluik winnen, wacht in de play-offs of het Zweedse Norrköping of het Israëlische Hapoel Beer-Sheva.
Voor PSV wacht in de derde voorronde het treffen met het Noorse Haugesund. Daarna spelen de Eindhovenaren mogelijk tegen Austria Wien (Oostenrijk) of Apollon (Cyprus).
Denk jij dat Ajax met 0-2 wint op bezoek bij PAOK? Zet in en krijg 8 keer je inzet terug!
Om een reactie te kunnen plaatsen moet u inloggen of voor een account registreren.
Ben benieuwd naar de spreekkoren.
Amerikaanse investeerders zijn vast dol op fans die Hamas, Joden aan het gas roepen.. ;)
Zou mij ook niet verbazen als die Israëlische fans gaan provoceren met Ajax shirts en Amsterdamse vlaggen.
Maar ik hoop nu wel dat we met 4 clubs Europa in gaan.
Voor de rest mogen die andere 2 in de ED door de stront zakken.
Ajax en Az strijden voor de titel is wel mooi.
Noord Hollandse derby’s en teams die het publiek Willen vermaken.
Heb wel respect voor Az en het beleid dat ze voeren.
AZ zou deze ronde door moeten komen, laatste knock out ronde evt tegen Plzen lijkt mij wel lastig.
Feyenoord gaat het niet redden.
Baumgartl is hun redder in nood.
Zag je al in het filmpje van zijn “warme welkom” in Eindhoven.
Was echt spectaculair....