Henk Spaan is totaal niet onder de indruk van de bekerzege van Feyenoord op Ajax. De columnist van het Parool ergerde zich woensdagavond juist groen en geel aan de manier waarop Feyenoord won en vooral de manier waarop dat gevierd werd.
'Volgens Ronald de Boer was Feyenoord net Atletico Madrid, volgens Leo Beenhakker zette Dirk Kuijt de boel perfect op scherp en volgens John de Wolf kon Veltman niet tegen zijn verlies. Ik denk dat John de Wolf de laatste is die iemand mag verwijten niet tegen zijn verlies te kunnen. We weten allemaal waarom. Ook begrijp ik de plotselinge lofzang op Atletico Madrid niet. Straks worden Pepe en Mourinho, sujetten die zelfs Real Madrid een lelijk gezicht konden geven, de boegbeelden van het nieuwe winnen', schrijft een kritische Spaan.
De journalist vervolgt: 'Ik vind de enorme vreugde van Feyenoord best aandoenlijk, al herinner ik me niet dat Moulijn, Israël en Van Hanegem ook twaalf ererondes liepen na winst op Ajax. Als betrokken kijker mogen we hopen dat de KNVB op 8 november een scheidsrechter benoemt die wel bestand is tegen de kokende haat die boven de rijen dampt. Mag ik het abnormaal vinden dat elke bezoekende voetballer in die 'kolkende Kuip' wordt bekogeld met afval en overgoten met bier en pis zodra hij het waagt een hem door de scheidsrechter toegekende corner of inworp te nemen?'







































Plaats reactie