'Werken met Bosz weer mooie uitdaging'

door BvdPloeg 8

'Werken met Bosz weer mooie uitdaging'

door BvdPloeg 8

Laatst geüpdatet

Davy Klaassen is content met de komst van Peter Bosz naar Ajax. De middenvelder speelde jarenlang onder Frank de Boer, maar in gesprek met De Telegraaf vertelt hij dat een nieuwe invloed bij de club ook weleens fijn is.

'Ik denk dat het een goede keus is. Dat Bosz het werd, was niet heel verrassend, want zijn naam zong al een aantal weken rond. Het is goed dat er nu duidelijkheid is. We kunnen met zijn allen volle kracht vooruit', zo legt Klaassen zijn gevoel uit in de ochtendkrant.

'Natuurlijk vond ik het jammer dat Frank de Boer wegging. Maar hij zei zelf in zijn afscheidspraatje dat dit het beste voor iedereen was', vervolgt hij. 'Met de A1 erbij heb ik zeven à acht jaar onder Frank getraind. Werken met Bosz is weer een mooie uitdaging. Nieuwe ronde, nieuwe kansen.'

Over de kritiek vanuit de Ajax achterban is Klaassen helder: 'Mijn broer is een grote Feyenoord-fan, dus ik ken de gevoeligheden wel. De achtergrond van Bosz is misschien in het begin voor een paar fans van Ajax lastig. Maar als de trainer goed presteert, stappen ze daar wel overheen.'

Lees meer over:
Plaats reactie
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.