De Boer: 'Hij is een belangrijke pion'

door Floris 5

De Boer: 'Hij is een belangrijke pion'

door Floris 5

Laatst geüpdatet

Ajax-trainer Frank de Boer is van mening dat mocht zijn ploeg de landstitel niet pakken, zij van 'zichzelf' verloren hebben. 'We kunnen van elke ploeg winnen, ook van de komende tegenstanders. Elke week zal je het weer moeten opbrengen op niet te verslappen', vertelt hij aan FOX Sports.

Met Nemanja Gudelj in de selectie is De Boer erg tevreden. 'Hij is een belangrijke pion in ons team, hij is in alle wedstrijden gestart. Hij is een type dat we niet hadden bij Ajax. Als het moeilijk gaat, is hij belangrijk. Hij voelt zich nu nog beter, ook aan de bal. Hij heeft vertrouwen en het team draait, dan zie je hem ook excelleren', looft De Boer.

Anwar El Ghazi is zijn basisplaats al sinds langere tijd kwijtgeraakt aan Lasse Schöne. 'Je hebt een brede selectie en iedereen werkt keihard voor zijn plek. Ik had altijd al vertrouwen in Lasse, maar El Ghazi in goede doen is een andere soort buitenspeler. El Ghazi traint ook goed en bewees ook tegen PSV zijn nut. Ik ben blij dat we mensen op de bank hebben die we rustig kunnen inzetten.'

Dan rest nog de vraag hoe het met De Boer zelf gaat, aangezien hij zijn achillespees blesseerde. 'Het kan beter, blijft een beetje sukkelen met die krukken', zegt De Boer over zijn kwetsuur. 'Ik moet nog drie weken, hopelijk kan ik dan weer lopen.'

Wil je kijken naar Cambuur-Ajax maar beschik je niet over het benodigde abonnement? Bestel nu jouw FOX Sports Go Dagpas hier! Betaal voor één dag en krijg er twee!

Lees meer over:
Plaats reactie
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.