Younes niet bij selectie voor ADO-thuis

door Koen Weijland 52

Younes niet bij selectie voor ADO-thuis

door Koen Weijland 52

Laatst geüpdatet

Amin Younes zal tegen ADO Den Haag niet zijn Eredivise-debuut gaan maken. De Duitser wordt door Frank de Boer buiten de selectie gelaten voor dat duel. Vaclav Cerny zit er ook niet bij. De wedstrijd tegen ADO vindt zondag om 12.30 uur plaats in de Arena.

Verder zit ook Mike van der Hoorn niet bij de achttienkoppige selectie van De Boer. De trainer geeft de voorkeur aan andere spelers, waaronder John Heitinga. De verdediger, die nog moet wachten op zijn eerste basisplaats in de Eredivisie sinds zijn terugkeer, zit na het meedoen bij Jong Ajax gewoon weer bij de selectie van de hoofdmacht.

De volledige ziet er als volgt uit:

Jasper Cillessen
Ricardo van Rhijn
Joël Veltman
John Heitinga
Riechedly Bazoer
Viktor Fischer
Daley Sinkgraven
Arek Milik
Davy Klaassen
Yaya Sanogo
Lasse Schöne
Anwar El Ghazi
Jairo Riedewald
Kenny Tete
Nick Viergever
Nemanja Gudelj
Diederik Boer
Mitchell Dijks

Lees meer over:
Plaats reactie
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.